Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
YÜKSEKOVALI ÖĞRENCİLERİN BODRUM KEYFİ
YÜKSEKOVALI ÖĞRENCİLERİN BODRUM KEYFİ

                Bodrum Ticaret Odası (BODTO), Hakkari Yüksekova’dan gelen başarılı öğrencileri ağırlayarak, denizle tanıştırdı.
                BODTO’dan verilen bilgiye göre; geçen hafta Muğla ve ilçelerini gezmeye gelen, Yüksekovalı 40 öğrenci, önceki gün de (17 Haziran 2017), BODTO’nun konuğu olarak, Bodrum Belediyesi İçmeler Yelken Kulübü’nde deniz ve güneşin keyfini çıkardı.
                Muğla Ticaret ve Sanayi Odası ile Yüksekova Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde, Muğla İl Jandarma Komutanlığı’nın da desteğiyle gerçekleştirilen Gönül Köprüsü Projesi kapsamında Yüksekova’dan Muğla’ya gelen başarılı 40 öğrenci, BODTO Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Eyinç ve Genel Sekreter Prof. Dr. Fuat Önder’in de katıldığı karşılamada öğrencilere Bodrum mandalina suyundan üretilen dondurmalar ikram edildi. Öğrenciler, Rehber öğretmenleri ve cankurtaranlar eşliğinde denize girerek, tatilin keyfini çıkardılar, sürat botlarıyla deniz turu yaptılar.
                BODTO Başkanı Mahmut Serdar Kocadon yaptığı açıklamada, “Bu proje Türkiye’deki Odalar arası dayanışmanın en güzel örneklerinden biri, biz de BODTO olarak bu projeye destek vermekten mutluyuz. Geçen gün Muğla’daydım kaç kişi denizi görmedi deyince öğrendim ki çocukların yarısı denizi görmemiş, sonra ben de kalkıp dedim ki; ben de ilk kar yağışını 18 yaşımda gördüm. Çocuklar çok mutlu, biz de çok mutluyuz, umarım hayatları boyunca da hep böyle gülümserler.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

YÜKSEKOVALI ÖĞRENCİLERİN BODRUM KEYFİ
tarih Tarih: 19.06.2017, 14:38 okunma Okunma: 594
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales