Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS KIR PİDESİ LAHMACUN PAKET SERVİS TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
YAZICI: TÜRKİYE’NİN EN İYİ TERMAL SUYU MARMARİS’TE!
YAZICI: TÜRKİYE’NİN EN İYİ TERMAL SUYU MARMARİS’TE!

            CHP Marmaris İlçe Başkanı Fatma Gebeş Çimen’in; AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı’nın kendine ait otelde kurduğu jeotermal su kaynaklı tesisi örnek gösterip, Marmaris Turizminin 12 aya çıkarılabileceği iddialarını yalanladığı dün, (26 Mart 2019) Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy da Marmaris’ e gelerek adı geçen Termal tesisin açılışını yaptı.
            Cumhur İttifakı AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı, CHP Marmaris İlçe Başkanı Fatma Gebeş Çimen’in;  hizmete soktuğu Termal tesislerde çıkan suyun termal olmadığı ve 12 ay turizmde hiç bir karşılığı olmadığı iddalarına karşılık, “CHP olarak bugün, bir basın açıklaması yapmışlar.  Buranın  bir  termal tesis olmadığını, tuzlu su olduğunu söylemişler, gerçekten diyecek bir şey bulamıyorum! Termal tesis izinleri çok zor alınan izinlerdir. Çevre bakanlığı, sağlık bakanlığı valilik,  turizm bakanlığı da dahil olmak üzere çok ciddi bir süreçten sonra termal tesis ruhsatı alabilirsiniz. Turizm Bakanımızın gelişiyle Termal tesisimizi açtık. Bu sular her ay devletin ilgili yetkilileri tarafından örnek alınarak  raporlanır. Bu raporlar hem bize  verilir, hem de  devlet tarafında muhafaza edilir. Dolayısı ile Marmaris için şifa olacak bu büyük  nimet Turizm bakanımızın gelişiyle tescillenmiştir.  Termalimizin yaklaşık 300 ton günlük su kapasitesi vardır. Ve şu anda  3 ana havuz ve 3 küçük tedavi havuzu olarak termal tesisimiz hizmete girmiştir. İnşallah Marmaris’te diğer otellerin de bu Termal tesise katılarak Marmaris’in 12 ay turizmine büyük katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Marmaris, bu suyla dünyaya kendini çok güzel tanıtacak. Dışarıdan günü birlik gelenler de tesislerimizdeki termal sudan faydalanılabilecek.
            Bizler Marmaris’in bulunmaz bir şeyini bulduğumuz için mutluyuz. Netice itibarı ile bizim rakiplerimizin de bundan en iyi şekilde faydalanması lazım.  Yani böyle bir şey olabilir mi? Ben birinci sondajda 300 ton su buluyorum. Bu kadar şanslı bir adam mıyım ben? Belki de şanslıyım bilmiyorum ama bence bu su Marmaris’in altında yatıyor, bunun bugüne kadar çıkarılmaması hata!.. Önemli olan suyun içindeki minerallerin  ne kadar yararlı olduğu. Ben buradan da söylüyorum herkes bilsin, Şu anda Türkiye’nin en iyi termal suyu Marmaris’te araştırsınlar.” dedi. AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
MARMARİS'TE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haber/marmaris_te_ne_nerede_nereye/

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

YAZICI: TÜRKİYE’NİN EN İYİ TERMAL SUYU MARMARİS’TE!
tarih Tarih: 27.03.2019, 21:21 okunma Okunma: 455
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales