Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
YAPTIKLARIM MARMARİS’E MİRASIM OLACAK!
YAPTIKLARIM MARMARİS’E MİRASIM OLACAK!

            Görme engelli sanatçı Metin Şentürk, AK Parti Belediye Başkan Adayı Serkan yazıcı ile birlikte vatandaşın sorunlarını yerinde dinliyor, görüyor!..
            Cumhur İttifakı AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı, neredeyse her mahalleye bir seçim irtibat ofisi açiyor!

            Önceki gün (4 Mart 2015) Söğüt Köyü Mahallesinde AK Parti Seçim İrtibat Ofisi açılışında vatandaşlara konuşan  Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı, Başkanlığa geldiğinde hiç bir ayrımcılık yapmayacağına dikkat çekerek; “Siz söyleyeceksiniz, ben yapacağım. Beni siyasetçi gibi görmeyin. Benim en büyük mirasım yaptıklarım olacak. Bir ’Allah razı olsun’ demeniz bana yeter. Geldiğiniz için sağolun, var olun. ” dedi.

            Oy almak için yaptığı en önemli projesinin ne olduğu sorulan Yazıcı, “İnsanlar tuzlu suyla yemek yapıp yıkanıyor. Hiçbir arıtma yapılmıyor. Balık yok,  yollarınız  kötü. Benim olmazsa olmazım imar planları.  Su ve arıtmayı da çözeceğiz. Tüm bunları 2 - 3 sene içerisinde yapacağız. Suyu 1 yıl içerisinde getireceğiz, söz  veriyorum!  Daha göreve gelmeden çevre bakanlığı ekibimiz buraya gelerek suyu köylere nasıl getirebileceğimizin planlarını araştırdılar. Hatta bu ekip için maden  araştırması yapıyorlar diye bir söylenti çıkarıldı. Biz nasıl hizmet edebiliriz de Marmaris’i kalkındırabiliriz diye düşünüp, projeler üretmeye çalışıyoruz ama proje üretmek yerine bizimle uğraşmayı tercih ediyorlar.” dedi.

            Yol su, elektrik, imar planları ve barınak sorunu konularının gündeme getirildiği soruları yanıtlayan  Yazıcı;” Elimden gelse bu isteklerinizi 25 günde çözerdim. Bu kadar sabretmişsiniz, biraz daha sabredin. Ben bu isteklerinizi yapacağım.  Yolları yaparken de sadece görüntü güzelliği değil, engelli vatandaşlarımızın da kullanabileceği şekilde yol yapacağız.  Çoğu işletmeci soruyor, “Alkolü yasaklayacak mısınız?” diye. Öyle bir şey yok. Yasalar ne diyorsa zaten her yerde o uygulanıyor. Nerede yasaklanmış, varsa söyleyin. Bizim bağlarımız var,  şarap üretebiliriz. Yurtdışında şarap bağları olan bölgelere geziler düzenleniyor. Buraya da  turistler gelsin, gezsin.  Süt ürünlerimizden  peynir çeşitleri yapalım. Para kazanılsın. “ dedi.
            Görme engelli ünlü sanatçı Metin Şentürk’ün de eşilik ettiği Cumhur İttifakı AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı, Söğüt ziyaretlerinden sonra Taşlıca Köyü mahallesinde köylülerin isteklerini dinledi.  Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

 

____________________________________________
MARMARİS'TE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haber/marmaris_te_ne_nerede_nereye/

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

YAPTIKLARIM MARMARİS’E MİRASIM OLACAK!
tarih Tarih: 07.03.2019, 00:52 okunma Okunma: 440
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales