Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
YANGINDA YOK OLAN ZEYTİNKÖY’E YARDIM KAMPANYASI
YANGINDA YOK OLAN ZEYTİNKÖY’E YARDIM KAMPANYASI

                 Muğla'nın merkez ilçesi Menteşe'nin Zeytinköy Mahallesi'nde 6 Eylül Çarşamba günü çıkan orman yangınında 60 hane yanarak, kullanılamaz hale gelmişti.
                Zeytinköy’de köylülerin mağduriyetine dikkat çeken Türk Harb -İş Sendikası Muğla İl Temsilcisi Ahmet Yalçın Siler, Zeytinköy’de köylülerin acil ihtiyaçlarının geçim kaynağı olan hayvanları için yem olduğuna dikkat çekerek, yardım kampanyası başlattıklarını açıkladı.
               Türk Harb -İş Sendikası Muğla İl Yönetimi olarak Zeytinköy’e ilk etapta 100 torba hayvan yemi yardımı yaptıklarını söyleyen Siler; destek olmak isteyen yardımseverlerin 0536 230 48 96 Nolu telefondan kendisine ulaşabileceklerine dikkat çekerek“Muğla iline bağlı Zeytinköy’de malesef bir orman yangınında 60 ev yanıp kül oldu. insanlar çok mağdur. Köy Muhtarıyla yapılan görüşmede yiyecek içeceğe ihtiyaçların olmadığını, büyük kısmı telef olan geçim kaynakları olan hayvanlarından  geride kalanlar için  sadece hayvan yemine ihtiyaçlarının olduğunu dile getirdiler.  Hafta sonu iş yerimizden arkadaşların organizasyonuyla 100 torba yem gitti. Bir miktar da borçlandık. Tabii 100 torba yem yeterli değil. Zeytinköylü’ye yeniden yardım edebilmemiz için hayırsever vatandaşlarımızın desteğine ihtiyacımız var. Yardım etmek isteyen vatandaşlarımız  benimle veya iş yeri sendika temsilcileriyle irtibata geçebilirler.” dedi.  Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

YANGINDA YOK OLAN ZEYTİNKÖY’E YARDIM KAMPANYASI
tarih Tarih: 11.09.2017, 17:28 okunma Okunma: 1766
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales