Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
VE YENİDEN HOŞ BULDUK MARMARİS…
VE YENİDEN HOŞ BULDUK MARMARİS…

                Tam 4 hafta süren Çukurova Anneyi Sağlığına Kavuşturma Operasyonu sonrası, oğlum Golden Bülten’le, doğduğumuz yer olan Tarsus’tan, doyduğumuz yer olan Marmaris’e döndük.
                Dönüş öncesi uğradığımız köyümüz Göçük Köyü Mahallesi'nde ,  yaklaşık 40 – 45 yıl öncesinde,  ilkokul yıllarımızda yaz tatillerinde damında uyuduğumuz dede evimizin harabe olmuş hali, içimizde buruk bir his bıraktı ister istemez.
                Yol arkadaşım  Co  - Pilot oğlum Golden Bülten’le 4 Ağustos 2016, Saatler 11.18’i gösterirken Antalya – Marmaris istikametinde yola çıktık, ailemizin ulaştırma sorumlusu üyesi Palio Bülten’e binerek.
                Hava sıcak ama ya havanın nemi?.. Sanki tişört üstünde ikinci bir giyisi gibi.
                Hala bitmemiş olan Silifke – Gazipaşa arasındaki yollar, hala tehlikeli olan o eski haliyle ve devam eden yol çalışmaları yüzünden, yolculuğumuz hesapsız ve sıkıntılı bir şekilde uzadı.

                Ve artık Antalya’da uzunca bir mola vermemiz gerektiğine ikna olduğumuzda bizi Antalya’nın en tanınmış ressamlarından, birçoğunuzun da basından tanıdığı Tatlı çılgın, Huylu ve Tatlı Kadın Sanatçı Ressam Berrin İlhan ve ortanca şirine kızı Ekin İlhan  karşıladı. Yaklaşık iki saat boyunca biz dinlenirken, oğlum Bülten yan masa ikramı olan pideleri hem de bize göstere göstere, bi güzel götürdü.

                Saatler 23’ü gösterirken, Antalya ile vedalaşıp, yeniden Marmaris yoluna koyulduk. Uykusuzluğun ve yorgunluğun tavan yaptığı anlarda gün artık 5 Ağustos olmuştu. Saat 04.00 olduğunda bizi Marmaris girişinde İnci Kavşağı karşıladı. Ve yeniden hoş bulduk Marmaris…
                                 GÜNCELİTE - Gazeteci Yazar Ata SEVGİ
                                            Tarsus - Antalya - Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

VE YENİDEN HOŞ BULDUK MARMARİS…
tarih Tarih: 05.08.2016, 18:50 okunma Okunma: 1640
Yorumlar
Merhaba Ata ve Golden Bülten
Yaşamda ne tarafa dönersen dön arkada kalan yer hep özlemdir. Evinden uzaklaşırsın evini özlersin. Annenden uzaklaşırsın anneni özlersin. Yaşamın bir tarafı hep özlemdir ve öyle kalacaktır. Yaşamının özlem tarafını gidermek için gidip annenin yanında ana ocağında çocuk olup eski yılları anarak, yaşadığın dede evinin temeli ve yıkık duvarlarına hüzünle bakmış olsan da o yıkık duvarlar olduğu yerden anıları ve yaşamın varlığını barındırmaktadır.


Tarih: 06.08.2016 - 15:12 | Gönderen: BİRSEN TANKAYA DİNÇ
İyi ki geldin, iyi ve güzel insanlar arkadaşlığın da dostluğun da kıymetini bilirler...Tekrar görüşmek üzere sevgili Ata ve Bülten....
Tarih: 08.08.2016 - 21:56 | Gönderen: berrin ilhan
Ata abi medeniyetler beşiği Tarsusumuza daha sik ziyaretlerini bekliyoruz.Tekrar gorusmek dileğiyle...Hosçakal
Tarih: 15.08.2016 - 20:58 | Gönderen: Durmuş
Bülten Antalyaya gelmiş..sefa gelmiş hoş gelmiş..bu güzel yolculuk hikayesi için tesekkür ederiz..bize vefayı sevgiyi ve samimiyeti hatırlattı..
Tarih: 10.08.2016 - 09:38 | Gönderen: filiz hancı
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales