Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
VATAN PARTİSİ MUĞLA GENÇLERLE YOLA ÇIKTI
VATAN PARTİSİ MUĞLA GENÇLERLE YOLA ÇIKTI

            Öncü Gençlik Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi'nde örgütlenmede iddialı!
            Vatan Partisi Muğla İl Başkanlığı, 7 Haziran Milletvekilliği Seçimleri için çalışmaya gençlerle başladı.

            Vatan Partisi Muğla İl Başkanlığı’ndan dün (19 Nisan 2015) verilen bilgiye göre, Muğla Öğretmenevi’nde düzenlenen toplantıda konuşan Öncü Gençlik Muğla İl Başkanı Beyhan Korkman, ”Bugün Türkiye’miz açısından önemi, tartışma götürmeyen bir döneme girmiş bulunuyoruz. Önümüzdeki 7 Haziran genel seçimleri bir dönemin değişeceği en kritik tarihtir. Türk Milleti birçok defa böyle dönemlerde zorluklarla göğüs göğüse çarpışmış ve zaferlerle çıkmıştır. Yine bu zaferi yakalamak için, içinde bulunduğumuz sürecin gerçeklerini iyi tespit etmemiz gerekiyor. Bu seçimlerde çok parti ama iki program yarışacaktır. Birincisi emperyalizm güdümlü yani ABD güdümlü vatanı bölmeyi hedefleyen, Türkiye'yi her geçen gün daha ağır borç batağına sokan üreticinin ve emekçinin karşısında, kadınların ve gençlerin geleceğini karanlıklara boğan gerici programdır. İkincisi ise Vatan Partisi'nin programıdır. Üretim ekonomisini, milletin birliğini, cumhuriyet ve aydınlanma değerlerini savunan, komşularla ve mazlum uluslarla barış esasına dayanan, gençliği ve kadınları karanlıklardan çıkaracak devrim programıdır.
           
 Bu seçimlerin diğerlerinden farkı ortadadır. Türkiye'nin önünde büyük mecburiyetler vardır. Mecburiyetler, Türkiye'yi milli ve devrimci bir iktidara zorlamaktadır. Milliyetçilerin, halkçıların ve sosyalistlerin iktidarı ufukta görünmektedir. Biz gençler, vatan fedaileri, Silivri Zindanlarını yıkanlar, milli değerlerimize yapılan saldırılara göğüs gerenler, haziranda sokağa çıkan milyonlara önderlik edenler, barikatları yıkanlar, emperyalizmin başına çuvalı geçirenler, üniversitelerdeki gericiliğe ve bölücülüğe karşı vatan cephesini kuranlar, önümüzdeki bu kapışmadan da zaferlerle çıkacağız. Emeğimiz ve birikimimiz bu büyük mücadeleye feda olsun. Mustafa Kemal Atatürk'ün kararlılığıyla cephenin en önünde savaşmaya hazırız. İktidar olacağız.
            7 Haziran sonrası oluşacak mecliste gençliği, Vatan Partisi'nin Türkiye'nin en genç adayları, en üst seviyede temsil edecektir. Adaylarımız mecliste Özgecanların, Abdocanların, Ali İsmaillerin, Berkinlerin ve tüm üniversite öğrencilerinin sesi olacaktır.  Şimdi bu sesi yükseltmek için işbaşı yapıyoruz! Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi'nde Vatan Partisi'ni birinci parti yapacağız. Oylarımızı örgütlerken aynı zamanda geleceğimizi örgütleyeceğiz. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz, görevlere hazırız.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MARMARİS'TE
NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?..
Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/marmariste_nereye_gidilir_nerede_kalinir/

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

VATAN PARTİSİ MUĞLA GENÇLERLE YOLA ÇIKTI
tarih Tarih: 20.04.2015, 01:15 okunma Okunma: 1051
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales