Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
VALİ GÜVENÇER’DEN MUĞLA'YA DUYGUSAL VEDA
VALİ GÜVENÇER’DEN MUĞLA'YA DUYGUSAL VEDA

            Son valiler kararnamesi ile Kahramanmaraş’a atanan Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer, bugün (26 Eylül 2014) Muğlalılar ile vedalaştı.
            Vali Güvençer mesajında; 03 Haziran 2013 günü göreve başladığım Muğla’mızdan bana olduğundan da kısa gibi gelen onbeş ayın sonunda umarım en azından hitap cümlesinde zikrettiğim hemşehrilik sıfatını hak ederek ayrılıyorum.

            Muhteşem Muğla’nın hemşehriliğinin kişiye ayrıcalıklı bir lütuf olduğu kadar ağır bir sorumluluk da yüklediği bilinci ile, bu ihtişamın kıymetini bilip imkanlar ölçüsünde bir şeyler katabilme çabam içinde hiç kendimi yalnız hissetmedim. Sevgili Muğlalıların, çalışma arkadaşlarımın öncelikle sevgiye dayandığına şahit olduğum samimi refakati işleri hep kolay kıldı.

            Elbette sorunları olan ama ne güzel ki; sorun üretmeyen Muğla’mızda insanımıza dair, insanlığımıza dair küçük de olsalar birlikte attığımız adımların neticeleri dilerim büyük olsun.

            Emanete sadakat düsturu ile hizmet etme ayrıcalığını yakaladığım Muğla’da 15 ay içinde büyük desteklerini mutlulukla gördüğüm Milletvekillerimize, Büyük Şehir Belediye Başkanımız’a, Vali Yardımcısı ve Kaymakam arkadaşlarıma ve Belediye Başkanlarımıza, Yargı camiamızın saygıdeğer üyelerine, kolluk güçlerimiz ve bütün kamu kurum-kuruluş birimlerine, siyasi parti teşkilatlarımıza, meslek teşekkülleri ve sivil toplum kuruluşlarına, basın mensuplarına en samimi şükranımı sunuyor sevgili arkadaşlarım ve Muğlalı hemşehrilerimize arz-ı veda ederken haklarını helal etmelerini diliyorum.      Allahaısmarladık.” dedi. (AjansSevgi Marmaris)

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

VALİ GÜVENÇER’DEN MUĞLA'YA DUYGUSAL VEDA
tarih Tarih: 26.09.2014, 10:50 okunma Okunma: 1042
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales