Marmaris Bülten
MARMARİSTE DATÇA'DA AKYAKA'DA DALYAN'DA NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
VALİ CİVELEK ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİNİ MARMARİS’TE AĞIRLADI
VALİ CİVELEK ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİNİ MARMARİS’TE AĞIRLADI

            Geçen yıl 15 Temmuz’da gerçekleşen başarısız darbe girişiminin yıldönümünde, Muğla Valisi Esengül Civelek, şehit ve gazi aileleriyle Marmaris’te düzenlenen akşam yemeğinde bir araya geldi.
            Muğla Valiliğinden verilen bilgiye göre; Muğla Valisi Esengül Civelek, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, FETÖ darbe girişimi sırasında kaldığı ve suikast girişimi düzenlenen otelde, şehit aileleri ve gaziler için dün (14 Temmuz 2017) düzenlenen akşam yemeği programına katıldı.

           Yaklaşık 500 kişinin bir araya geldiği yemeğe; Muğla Valisi Esengül Civelek, Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, Büyükşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Cumhur Çoban, Muğla Cumhuriyet Başsavcısı İlyas Yavuz, Adalet Komisyonu Başkanı Bilal Saydam, Vali Yardımcıları, İlçe Kaymakamları, İl Jandarma Komutanı Albay Yavuz Özfidan, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, Şehit yakınları, Gaziler ile Gazi yakınları katıldı.

            Kur'an-ı Kerim ve mevlidi şerif okunan yemekte; şehit aileleri ve gazilerle her zaman her yerde bir arada olmanın, kendileri için şeref ve görevlerin en yücesi olduğunu dile getiren Vali Civelek, "Bu aziz vatan, şehitlerimizin ve gazilerimizin bize mirasıdır. Şehitlerimizin hatırasını sonsuza dek yaşatmak hepimizin görevidir. Bizler, tarihi şan ve zaferlerle dolu, bu güzel vatan için kanlarıyla canlarıyla nice destanları yazan milletin evlatlarıyız. 15 Temmuz gecesi de destan yazdık." dedi. AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

VALİ CİVELEK ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİNİ MARMARİS’TE AĞIRLADI
tarih Tarih: 15.07.2017, 15:18 okunma Okunma: 460
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales