Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
VALİ ÇİÇEK’E GÖRE MUĞLA HENÜZ MARKA OLAMADI
VALİ ÇİÇEK’E GÖRE MUĞLA HENÜZ MARKA OLAMADI

            Marmaris Ticaret Odası Başkanı Mehmet Baysal ve Yönetim Kurulu Muğla Valisi Amir Çiçek’i ziyaret etti.
            Muğla Valiliği’nden dün (16 Aralık 2014) verilen bilgiye göre;  ziyarette Vali Çiçek, Muğla’daki görev süresi boyunca tüm ilçeleri ve olabildiğince de sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ettiğini, bu ziyaretlerden sonra bir sinerji oluştuğunu söyledi.

            Muğla’nın ilçeleri ile birlikte bir bütün olduğunu dile getiren Vali Çiçek: “Muğla’da ortak akılla, hep birlikte yapacağımız çok fazla çalışma var. Muğla tam anlamıyla markalaşma sürecini tamamlamış,  gelişmiş bir il değil. O nedenle bizim ortak bir bilinç ve vizyonel bir yaklaşımla Muğla’nın ileriye doğru bir adım atmasını sağlamamız lazım. Bölgemizde yaşayan vatandaşlarımızın ekonomisini daha iyi seviyelere ulaştırmak için birlikte yararlı çalışmalarda bulunacağımıza inancım tam.” diye konuştu.

            Marmaris Ticaret Odası Başkanı Mehmet Baysal da verdiği bilgide, Marmaris Ticaret Odası olarak Marmaris’in Stratejik Planı’nı hazırlattıklarına dikkat çekerek; “Turizm çeşitlenmesi ve markalaşma için Marmaris Balevi’ni kurduk.  Bunun dışında Amos Antik Kenti’nin çevre temizliğini ve düzenlemesini yaptık. Selimiye Köyü’ndeki Ortodoks Kilisesi’nin restorasyonu ile ilgili çalışmamızı İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’ne ilettik. Diğer yandan, İçmeler’de turizmin çeşitlenmesine ve 12 aya yayılmasına destek verecek sağlık turizmin yaygınlaşması için su kaynaklarını tespit ettik.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

______________________

2015 Yılbaşı programlarınız öncesi rezervasyonlarınızı artırmak ister misiniz?
TIKLAYIN!
www.marmarisbulten.com/Haber/yeni_yila_daha_kazancli_girmek_isteyenlere_marmaris_2015/

VALİ ÇİÇEK’E GÖRE MUĞLA HENÜZ MARKA OLAMADI
tarih Tarih: 17.12.2014, 14:29 okunma Okunma: 943
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales