Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
UYUŞTURUCU SATICILARI SEZONA GİREMEDEN YAKALANDI
UYUŞTURUCU SATICILARI SEZONA GİREMEDEN YAKALANDI

                      Turizm sezonunun başladığı bu günlerde; Muğla Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı’ndan uyuşturucu satıcılarına büyük darbe.
            Muğla Valiliği’nden yapılan açıklamaya göre;  Muğla Emniyet Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Bodrum’da yaptığı operasyonla Uyuşturucu madde ticareti yapan ve sokak satıcısı olarak tabir edilen uyuşturucu satıcılarına operasyon düzenleyerek, satışa hazır hale getirilmiş küçük paketler halinde; esrar maddesi, bonzai maddesi, uyuşturucu hap, 2 adet tabanca ve 1 adet kuru sıkı tabanca ele geçirdi. 
                     Operasyonda Y.T. - M.T. – İ.K. – M.T. – H.T. – Ş.Ş. – N.G. isimli 7 şüpheli yakalanarak,  uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı’na
sevk edildi. 

            Muğla İl Jandarma Komutanlığı ekipleri de; Ula İlçesi Gökçe Mahallesi’nde ikamet eden H.K. isimli şahsın evinde kenevir yetiştirdiği duyumunun alınması üzerine, alınan arama kararına istinaden, 16 Mayıs’ta şüpheli şahsın evinde yapılan aramada, evin odunluk olarak kullanılan kısmında özel olarak oluşturulmuş iki adet sera içerisinde; 76 kök kenevir bitkisi, 890 gram kubar esrar maddesi, 1 adet hassas terazi, 1 adet bitki kurutma makinesi, 1 adet bong şişesi, 1 adet regülatör, 1 adet ısıtıcı, 3 adet vantilatör ve çok miktarda kimyasal gübre ve bitki ilaçları ele geçirdi. Gözaltına alınan H.K, Cumhuriyet Savcılığı’na sevk edildi. (Ata SEVGİ – AjansSevgi Marmaris)
______________________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
         KAZANMAK SİZDEN!..
 Tıklayın
http://www.marmarisbulten.com/Haber/MUSTERiLERiNiZ_SiZE_BiZiMLE_ULASiYOR/

UYUŞTURUCU SATICILARI SEZONA GİREMEDEN YAKALANDI
tarih Tarih: 20.05.2014, 03:41 okunma Okunma: 1197
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales