Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
UYUŞTURUCU GENÇLİĞİ TEHDİT EDİYOR
UYUŞTURUCU GENÇLİĞİ TEHDİT EDİYOR

                   Vali Amir Çiçek, “Hepimizin amacı iyi insan yetiştirmek. Görevimizin odak noktasında insan var. Son zamanlarda, özellikle gençliğimizi tehdit eden uyuşturucu madde bağımlılığı gibi önemli bir sorunla karşı karşıyayız..."

                Muğla İl Uyuşturucu İzleme ve Koordinasyon Kurulu, Muğla Valisi Amir Çiçek başkanlığında  toplandı.
            Valilikte yapılan  toplantıya Vali Yardımcısı Halit Deveci, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Mansur Harmandar, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Vekili Cumhur Çoban, İl Garnizon Komutan Vekili Nejdet Koparan, daire müdürleri ve sivil toplum kuruluş temsilcileri katıldı.

               Muğla Valiliği’nden bugün (13 Ocak 2015) verilen bilgiye göre; söz alan Vali Amir Çiçek, “Hepimizin amacı iyi insan yetiştirmek. Görevimizin odak noktasında insan var. Son zamanlarda, özellikle gençliğimizi tehdit eden uyuşturucu madde bağımlılığı gibi önemli bir sorunla karşı karşıyayız. Eğer biz tedbirimizi almaz, çalışmalarımızı yapmaz ve bu sorunla etkin bir şekilde mücadele etmezsek ilerde daha kötü sonuçlar doğabilir. Aslında her kurumun bu konuda bir sorumluluğu var.  Bu sorunla ilgili her kurumun kendi üstüne düşen kısımla samimiyetle çalıştığına inanıyorum, bu çok önemli bir mücadele. Muğla’da bugüne kadar çalışmalar yapılmış. Ama beklentimiz bu sorunun sıfıra inmesi. İnanırsak, samimi ve ciddi bir şekilde çalışırsak iyi bir sonuç elde edebiliriz” dedi. 
            Toplantıda, bundan sonra yapılacak aylık periyodik toplantılar için kurumların daimi uzman personel görevlendirmeleri, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Halk Sağlığı Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Muğla’daki uyuşturucu ve madde bağımlılığı profilinin ortaya konması için müşterek bir çalışma başlatılmasına karar verildi.
Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

UYUŞTURUCU GENÇLİĞİ TEHDİT EDİYOR
tarih Tarih: 13.01.2015, 21:53 okunma Okunma: 888
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales