Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
ÜÇ KURUŞLUK OPERA MİLAS’TAN SONRA EGE TURNESİNDE
ÜÇ KURUŞLUK OPERA MİLAS’TAN SONRA EGE TURNESİNDE

                 Muğla’nın Milas Belediyesi Şehir Tiyatrosu (MİŞTİ), Bertolt Brecht’in dünyaca ünlü oyunu, “Üç Kuruşluk Opera” adlı Müzikal – Komedi oyunu,  tiyatro severlerle buluştu.
                MİŞTİ’den verilen bilgiye göre; Yönetmenliğini Dağlar Uygur’un yaptığı ‘Üç Kuruşluk Opera, Milas Belediye Toplantı ve Düğün Salonu’nda 9 gün boyunca sahnelendi.  Dağlar Uygur, Aslıhan Kumtepe, Sabahattin Akan, Ahsen Akın, Figen Akdeniz, Erdem Özkan, Cansu Akbaş, Orkun Tepeköylü, Mert Tireli, Gökhan Karakaya, Hazar Oral ve Ali Çoban’nın rol aldıkları,  canlı müzik eşliğinde sergilenen oyun, toplam 9 gösterimle, 3.000 civarında tiyatro seyircisine ulaşarak, büyük beğeni kazandı.
                Müzik Direktörü Tolga Günay (Yan Flüt, Davul, Gitar) ile birlikte Fatih Evcil (Piyano, Keman) ve Martin İvanov'un (Saksafon, Klarnet, Davul, Akordiyon) oyun boyunca sergiledikleri canlı performans, oyuncuların enerjisi ile birleşerek ortaya konulan sanat, seyir kalitesi ile unutulmaz bir anı bıraktı.
                Yardımcı Yönetmenliği Aslıhan Kumtepe, Genel Koordinatörlüğü Ersin Yeniceli, Dekor  Kostüm ve Işık Tasarımını Refik Yardımcı ve Tonmaysterliği Osman Parça’nın yaptığı oyun, Milas'tan sonra 5 Mart’ta Aydın Şükran Güngör Sahnesinde, 19 Mart’ta Fethiye FKM’de ve 25 Mart’ta Muğla’da Gazi Mustafa Kemal Kültür Merkezinde sergilenmesinin ardından Nisan ayında İzmir Güzelbahçe’de, Kuşadası’nda, Bodrum’da , 27 Nisan’da 8. Menemen İnadına Tiyatro Festivalinde ve 30 Nisan tarihinde de 7. Ayvalık Tiyatro Festivalinde sanatseverlerin karşısına çıkacak. AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

ÜÇ KURUŞLUK OPERA MİLAS’TAN SONRA EGE TURNESİNDE
tarih Tarih: 27.02.2016, 02:10 okunma Okunma: 1081
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales