Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
TÜRK POLİSİ 171 YAŞINDA
TÜRK POLİSİ 171 YAŞINDA

            Muğla Valisi Amir çiçek,  Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 171. Yıldönümünde bir kutlama mesajı yayınladı.
            Vali çiçek mesajında; “Tarihi başarılarla dolu Türk Polis Teşkilatı’nın 171. Kuruluş Yıl Dönümü ve Polis Haftası kutlu olsun. 10 Nisan 1845 tarihinde kurulan Türk Polis Teşkilatı, kurulduğu günden bugüne huzur ve barış ortamının korunması amacıyla çalışmış, günümüzde de aynı kararlılık ve azim ile bu görevi sürdürmektedir.
           
Türkiye Cumhuriyeti Devleti, bağımsızlığımızın simgesi rengini şehitlerimizin kanından alan ay yıldızlı bayrağı, milletimizin birliği, dirliği ve beraberliğini korumak için fedakarca mesai mefhumu gözetmeden görevlerinin başında bulunan Polis Teşkilatımız olduğu sürece hainlere asla fırsat verilmeyecektir.
            Devletimizin ilelebet yaşaması, milletimizin huzuru, can ve mal güvenliğini korumak gibi kutsal bir görevi üstlenen polislerimiz gece gündüz demeden bütün zor şartlara rağmen görevlerini başarıyla sürdürmektedir.  Şunu belirtmeliyim ki, ilimizin huzurunu ve güvenliğini sağlamak için çaba sarf eden polislerimiz vatandaş odaklı hizmet anlayışını benimseyerek vatandaşlarımızın huzurlu, mutlu ve güvenli bir şehirde yaşaması için çalışmaktadır. Muğla’nın, huzurlu ve demokratik bir şehir olmasında emniyet gücümüzün takdire şayan çabaları olduğu kadar vatandaşımızın da sağduyulu ve işbirliği içerisinde olmasının büyük katkısı vardır.Vatandaşımızın birlik ve beraberlik içerinde, huzur ve güvenliğini sağlamak adına, fedakarca görev yapan polisimiz; her zaman halkla iç içe olmaya özen göstermektedir. Unutulmamalıdır ki; herkes üstüne düşen görevi layıkı ile yaptığı sürece nifak tohumu ekmek isteyen hainler asla amaçlarına ulaşamayacaktır.
           
Bu duygu ve düşüncelerle; Türk Polis Teşkilatı’nın 171. Kuruluş Yıl Dönümünü kutluyor, aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize, halen görevi başında bulunan teşkilatımızın her kademesindeki fedakâr çalışanlarına ve emekli olan mensuplarına, aileleriyle birlikte sağlık, başarı ve mutluluk diliyorum. AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

TÜRK POLİSİ 171 YAŞINDA
tarih Tarih: 10.04.2016, 13:08 okunma Okunma: 770
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales