Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
TÜRK POLİSİ 170 YAŞINDA
TÜRK POLİSİ 170 YAŞINDA

                   Türk Polis Teşkilatı’nın 170. kuruluş yılı nedeniyle Muğla Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, emniyet müdür yardımcıları ve polis memurları ile birlikte Muğla Valisi Amir Çiçek'i makamında ziyaret etti.
            Muğla Valiliği’nden verilen bilgiye göre; Türk Polis Teşkilatı’nın 170. yılını kutlayan Vali Çiçek, teşkilatın Osmanlı İmparatorluğu’nda kurulan, cumhuriyet tarihinde de gün geçtikçe gücünü, etkinliğini ve fonksiyonunu arttırdığına dikkat çekerek; “Muğla’da vatandaşımızın gece gündüz malı ve canının teminatı size aittir. Muğla’da halkımızın sevgisini ve saygısını kazanmışsınız. Geçmişten günümüze fedakarca çalışan arkadaşlar oldu. Onlara teşekkür ediyorum. Görevi başında şehit olan polislerimizi rahmetle anıyorum. Gazilerimize de sağlıklı bir hayat diliyorum” dedi. 

                İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya da yaptığı açıklamada; teşkilatın 170. yılında şehit ailelerini ziyaret ederek onları yalnız bırakmadıklarını, kutlama programı çerçevesinde de “Hayata Bağlı Ol” projesini gerçekleştirdiklerini, basın mensuplarıyla dostluk maçı yaptıklarını dile getirdi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MARMARİS'TE
NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?..
Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/marmariste_nereye_gidilir_nerede_kalinir/

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

TÜRK POLİSİ 170 YAŞINDA
tarih Tarih: 11.04.2015, 14:43 okunma Okunma: 1262
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales