Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
TÜRK JANDARMASI 178 YAŞINDA
TÜRK JANDARMASI 178 YAŞINDA

            Jandarma Genel Komutanlığının 178’inci kuruluş yıldönümü,  Muğla İl Jandarma Komutanlığı Kışlasında gerçekleştirilen törenle kutlandı.
               Muğla Valiliğinden verilen bilgiye göre; törene Vali Amir Çiçek ve eşi Hülya Çiçek, Aksaz Deniz Üs Komutanı Tuğamiral Ali Çekiç, Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cumhur Çoban, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar, Vali Yardımcıları Fethi Özdemir, Kamil Köten ile Rıza Dalan, İlçe Kaymakamları, İl Jandarma Komutanı Albay Yavuz Özfidan, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Sahil Güvenlik güney Ege Gurup Komutanı Albay Oğuz Bavbek, İlçe Belediye Başkanları, şehit yakınları, gaziler ile çok sayıda davetli katıldı.
            Törende konuşan İl Jandarma Komutanı Albay Yavuz Özfidan, “Mensubu olmaktan gurur duyduğumuz Jandarma Teşkilatının kuruluşunun 178’inci yıl dönümünü gururla kutlamanın onur, mutluluk ve heyecanı içindeyiz. Başarılarla dolu 178 yıllık bir tarihe sahip olan Jandarma Genel Komutanlığı, kuruluşundan bu güne kadar yüce milletimizin engin sevgi ve güvenine mazhar olmuş, Türkiye Cumhuriyetinin bölünmez bütünlüğünün korunması, milletimizin huzur ve güvenliği ile kamu düzeninin sağlanması yönündeki hizmetleriyle ulusumuzun her zaman takdirini kazanmıştır” dedi.
            Muğla Valisi Amir Çiçek de konuşmasında,“Jandarma teşkilatı, vatandaşın sevgisini kazanarak, 178 yıllık birikimi ve tecrübesi ile görevini en iyi şekilde yerine getiriyor. Onun için sizleri kutluyorum. 178 yıl değil, nice asırlarca daha genç, dinamik ve her zaman vatandaşın yanında yer almış ve almaya devam edecektir. 12 bin 890 km yüzölçümüne sahip Muğla’da Jandarma çok geniş bir alanda görev yapıyor. Vatandaş odaklı sevgi ve şefkatle birleştirici ve kucaklayıcı yaklaşımı ile Jandarma; yaşlısından, gencine her yerde vatandaşın yardımına koşuyor. Türkülere konu olmuş Jandarma Teşkilatı ve diğer güvenlik birimlerimiz sayesinde vatandaşlarımız kendilerini her zaman güvende hissetmiştir. Onun için sağlamış olduğunuz bu güven duygusu ve iç güvenlik hizmetlerinde göstermiş olduğunuz başarılarınızdan dolayı sizleri kutluyorum.” Dedi. AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

TÜRK JANDARMASI 178 YAŞINDA
tarih Tarih: 15.06.2017, 23:47 okunma Okunma: 593
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales