Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
TURİZMİN YENİ UMUDU UKRAYNALILAR
TURİZMİN YENİ UMUDU UKRAYNALILAR

                 Güney Ege Turizmi, Ukraynalı turistlerle nefes alıyor. Dalaman Havalimanı’na Ukrayna’dan gelen uçak sayısı haftada 18’e ulaşırken, seferlerin Eylül ayı sonuna kadar devam etmesi bekleniyor.
            YDA Dalaman’dan verilen bilgiye göre; Ukrayna’nın Harkov kentinden Dalaman’a ilk defa gelen uçak, havalimanında su takı oluşturularak törenle karşılandı. YDA Dalaman Havalimanı’nda itfaiye tarafından su takıyla karşılanan uçaktaki yolcular Türk lokumuyla, uçuş ekibi de çiçeklerle karşılandı.Yolcular için kokteyl düzenlendi.
           YDA Dalaman Genel Müdürü Hamdi Güvenç,Ukrayna’da bu sezon yaşanan büyük gelişmeye dikkat çekerek, “Haftada sadece  Anex’in 8 uçağının Ukrayna’nın Kiev,  Lviv ve Harkov kentlerinden Dalaman’a sefer yapmaya başladı. Onun  yanısıra diğer uçak seferlerini dikkate alırsak  haftada 18 uçak seferine ulaştık. Turizm Bakanlığımızın destek ve işbirliği ile çalışmalarımız artarak sürdürülecek.  40 milyon nüfusuyla Ukrayna turizm açısından istikbal vadetmektedir. Bölgemiz Ukraynalıların seveceği bir bölge. Doğal güzellikleri ve tarihi zenginlikleriyle Dalaman bölgesi Ukraynalı turistlerin vazgeçilemezi haline gelecek.Ukrayna’nın farklı kentlerinden de bölgemize uçak seferi düzenlemek için çalışmalarımız sürüyor” dedi.
            Anex Tour Kontrat Müdürü Mustafa Özden ise Anex Tour ve Azur Air olarak Başkenti Kiev’den sonra  İkinci Büyük Kenti 1.5 milyon nüfusa sahip Harkov kentinden ilk uçağın Dalaman’a ilk seferini yaptığını anlatarak, “Harkov ve Lviv’den Dalaman’a haftada 1 gün olmak üzere Eylül ayı sonuna kadar devam edecek. Kiev’den bölgeye haftada 8 gün uçuşumuz yapılıyor. Ukrayna’dan bölgeye 3 farklı kentten uçuş yapılıyor” dedi.
           Ukrayna’nın İkinci Büyük Kenti Harkov’dan Dalaman’a ilk defa gelen turistler ise bölgeyi internet üzerinden araştırdıklarını anlatarak, “Özellikle mavi yolculuğa çıkmak, bölgede bulunan antik ören yerleri ve müzeleri dolaşmak istiyoruz. Bizim için yeni bir tatil bölgesi. Bölgeye daha önce tatile gelen arkadaşlarımızın paylaşımlarından Dalaman, Marmaris ve Fethiye’yi biliyoruz. Güzel bir tatil geçireceğimize inanıyoruz” dediler. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

TURİZMİN YENİ UMUDU UKRAYNALILAR
tarih Tarih: 14.06.2016, 13:54 okunma Okunma: 1173
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales