Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
TURİZMİN GELECEĞİ ULUSLAR ARASI GENÇLİK DEĞİŞİMİ
 TURİZMİN GELECEĞİ ULUSLAR ARASI GENÇLİK DEĞİŞİMİ

            Türk - Alman Gençlik Değişimi Projesi kapsamında Muğla’ya gelen 13 Alman öğrenci ve ev sahibi 14 Türk öğrenci, Muğla Valisi Amir Çiçek’i ziyaret etti.
             Muğla Valiliği’nden verilen bilgiye göre; Vali Yardımcısı Kamil Köten, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz, Muğla Uluslararası Gençlik Merkezi Müdürü Zülfikar Türedi, Gençlik Liderleri İbrahim Dikici, Ayşe Karanlık ve Şahin Demir’in de katıldığı ziyarette konuşan Vali Çiçek; “Türkiye’mizin 81 ilden birisi olan Muğla’nın en üst yöneticisiyim. Vali olarak eğitim, sağlık, turizm, tarım, spor, gençlik hizmetleri ve altyapı ile ilgili işleri koordine ediyorum. Türk gençleri, yabancı gençlere sevecen, cana yakın davranan ve kaynaşmayı sağlayan gençlerdir. Millet olarak sevecenlik, dostluk, barış ve kardeşliği önemseyen bir milletiz. Farklı kültürler arasında diyalog kurmanın en önemli aracı dildir. Sizlere tavsiyem olabildiğince tercüman kullanmadan anlaşmaya çalışmanız. Kendinizi evinizde hissedeceğinizi umuyorum. Herkes gibi bende barışçı, sağlıklı ve insanlık için iyi bir gençlik istiyorum.” dedi.
             Muğla Uluslararası Gençlik Merkezi ile Duisburg Sportjugend Nordhein-Westfalen kurumları arasında gerçekleştirilen Türk – Alman Gençlik Değişimi Projesi’nde, sportif imkanlar ve her iki ülkede mülteci ve göçmenlerle yapılan gençlik çalışmalarının paylaşılması hedefleniyor. 15 - 23 Mart 2016 tarihleri arasında devam eden  Türkiye etabı  sonrasında proje,19 – 27 Temmuz 2016 tarihleri arasında Duisburg Sportjugend Nordhein - Westfalen kurumu ev sahipliğinde Almanya’da tamamlanacak. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

 TURİZMİN GELECEĞİ ULUSLAR ARASI GENÇLİK DEĞİŞİMİ
tarih Tarih: 18.03.2016, 01:14 okunma Okunma: 955
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales