Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
TURİZMDE ÇALIŞAN GÜVENLİK TERÖR EĞİTİMLİ OLMALI
TURİZMDE ÇALIŞAN GÜVENLİK TERÖR EĞİTİMLİ OLMALI

                DSP Muğla İl Başkanı Çakırhan;” Bodrum, Marmaris Fethiye gibi yoğun merkezlerde ilçe giriş çıkış kontrolleri çok önemli ve yararlı. Turizmde çalışan özel güvenlik görevlileri de özel terör eğitimi almalı.”
                Demokratik Sol Parti (DSP)Muğla İl Başkanı Umut Çakırhan, yaklaşmakta olan turizm sezonu ve tırmanan terör olayları ile ilgili turizmcileri uyardı.
                Başkan Çakırhan yazılı yaptğı açıklamada; ”Turizmde çalışan herkes çevresinde olup bitene karşı duyarlı, olası terör eylemlerine karşı dikkatli olmalıdır. Bütün turizm çalışanları, turizmin koruyucusu gibi hareket etmeli, şüpheli durumlara karşı yetkilileri anında uyarmalıdır.
                Bölgemizde turizm; 400 bin çalışanı ve yaklaşık 20 Milyar dolar geliri sağlayan güçlü bir sektör. Hükümetin yanlış iç ve dış politikaları neticesinde kriz yaşanan sektörün, olası bir terör olayı ile durumu daha da kötüleştirebilir. Bu nedenle güvenlik güçlerinin sivil kadrolarının arttırılması, terörle mücadele ekiplerinin güçlendirilmesi ve sektör çalışanları ile koordinasyonunu sağlaması gerekir.
                Özellikle Bodrum, Marmaris Fethiye gibi yoğun merkezlerde ilçe giriş çıkış kontrolleri çok önemli ve faydalı. Otellerin ve tesislerin güvenliğini sağlayan özel güvenlik görevlisi çalışanlarının da özel terör eğitimi alması gerekir. Emniyet müdürlükleri, kısa dönem bir eğitimle özel güvenlik görevlilerini bilgilendirebilir.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

TURİZMDE ÇALIŞAN GÜVENLİK TERÖR EĞİTİMLİ OLMALI
tarih Tarih: 30.03.2016, 23:46 okunma Okunma: 837
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales