Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
TEMA MARMARİS TEMSİLCİLİĞİ AÇILDI
TEMA MARMARİS TEMSİLCİLİĞİ AÇILDI

            TEMA Vakfı Marmaris İlçe Gönüllü Temsilciliği, hizmete girdi.

            Önceki gün, (21 Kasım 2014) TEMA Vakfı Genel Müdür Vekili Hikmet Öztürk ve TEMA Vakfı Marmaris Temsilcisi Nurcan Bahar’ın ev sahipliğinde gerçekleşen açılış töreninde; Marmaris Kaymakamı Celalettin Yüksel, Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Köksal, Orman İşletme Müdürü Hakan Zeybek, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Nazif Çiftçi de konuk oldu.  
           TEMA Vakfı Marmaris Temsilcisi Nurcan Bahar yaptığı konuşmada; “Temsilciliğimiz, Marmaris’te yürütttüğümüz faaliyetlerin daha verimli gerçekleşmesine ve daha çok gönüllünün katılmasına fırsat sağlayacaktır. Tema Vakfının İlçemizde 2 bin 580 gönüllüsü var.” dedi.

            TEMA Vakfı Genel Müdür Vekili Hikmet Öztürk de konuşmasında;  “ Bu yıl, 17 - 23 Kasım Erozyonla Mücadele Haftası kapsamında “Su ve Kuraklık” temasını işliyoruz. Erozyon ve kuraklıkla mücadele edebilmemiz için daha çok gönüllüye ihtiyacımız var. Bize armağan edilen bu eşsiz yeryüzü cennetine sahip çıkma ve çocuklarımıza bırakma mücadelemize katılacak gönüllü sayımızı, arttırmaya çalışıyoruz. Marmaris İlçe Gönüllü Sorumlumuz ve Marmarisli çevre gönüllüleri,  doğal varlıkları koruma mücadelemizdeki tüm gönüllerimiz gibi, hiçbir karşılık beklemeden, var güçleriyle çalışıyorlar. “ dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

TEMA MARMARİS TEMSİLCİLİĞİ AÇILDI
tarih Tarih: 23.11.2014, 17:21 okunma Okunma: 1614
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales