Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
TARİHİN AKIŞINI DEĞİŞTİREN ZAFERİN 101.YILI
TARİHİN AKIŞINI DEĞİŞTİREN ZAFERİN 101.YILI

             “ Kurtuluş Savaşımızın unutulmaz destanı, 18 Mart 1915’te kazanılan Çanakkale Zaferi’nin  101. Yıldönümünde, Çanakkale’nin geçilemeyeceğini bir kez daha hatırlatıyor, Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitlerimizi rahmetle, saygıyla anıyoruz.” 

            Muğla Valisi Amir Çiçek; 18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 101. Yıldönümünde bir mesaj yayınladı.
Vali Çiçek mesajında; “Tarihimizde önemli bir dönüm noktası ve milletimizin birliğinin ve bütünlüğünün en önemli simgelerinden biri olan 18 Mart Çanakkale Zaferi, bir azmin ve inancın zaferidir.
            Çanakkale destanı, ateşten günler yaşadığımız Milli mücadele yılları için hem moral, hem ışık, hem de yeni kurulacak olan Türkiye Cumhuriyeti Devletinin önsözü olmuştur.

            Yüce Türk milleti, gazi ya da şehit olmaya hazır milyonlarca vatan evladıyla, bugüne kadar sahip çıktığı bu emaneti bundan sonra da canından aziz bilip koruyacak ve gelecek nesillere aktaracaktır.

            Bugün bizlere düşen görev, şehitlerimizin kanlarıyla sulanan ve bizlere emanet edilen bu kutsal toprakları, aynı şuurla sahip çıkarak korumak ve bizden sonraki nesillere daha güvenli bir şekilde devretmektir.

Bu düşüncelerle 18 Mart Şehitler Günü ve bu güne adını veren Çanakkale Zaferi münasebetiyle başta Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi bir kez daha rahmet, minnet ve saygıyla anıyor, hayattaki gazilerimize şükranlarımızı sunuyorum.” dedi. AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

TARİHİN AKIŞINI DEĞİŞTİREN ZAFERİN 101.YILI
tarih Tarih: 18.03.2016, 00:28 okunma Okunma: 798
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales