Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
TARHAN’I SİYASET BEZİRGANI SAHTEKARLARA YEDİRMEYİZ
TARHAN’I SİYASET BEZİRGANI SAHTEKARLARA YEDİRMEYİZ

              Anadolu Partisi Genel Başkanı Emine Ülker Tarhan, 3 gündür hastanede devam eden tedavisinin ardından, bugün taburcu oldu.
            Eski bakanlarla ilgili TBMM’de yapılan Yüce Divan oylaması öncesinde rahatsızlanarak oy kullanamadan hastaneye giden Tarhan için getirilen politik eleştirileri, Anadolu Partisi Muğla İl Başkanı Aylin Çalışkan tepki vererek yanıtladı.

             Başkan Çalışkan bugün (23 Ocak 2015) yazılı yaptığı basın açıklamasında:” Genel Başkanımız Sayın Emine Ülker TARHAN, 20 Ocak 2015 tarihinde, eski Bakanların Yüce Divana gidebilmesi için yapılan oylamaya katılmak üzere Meclise giderken aniden 21’e yükselen tansiyonu nedeniyle, Ankara Güven Hastanesi'nin Acil servisine kaldırılarak müşahede altına alınmıştır. O günden bu yana kontrol altında tutulan ve doktorların kesinlikle geri dönmemesi yönünde telkinleri ve tedavi önerilerinden dolayı tetkik ve tedavisine bugüne kadar devam edilmiştir. Bugün ise saat 10.30 sularında Ankara Güven Hastanesi'nden taburcu edilmiştir. Bu süreçte bildiğimiz zihniyetlerce, kendisine siyasi bir linç kampanyası başlatmıştır. Şimdi o siyaset bezirganı sahtekarlara bir çift sözümüz var; Oylamanın sonu, başından belliydi, açılan o kirli tezgahlarınızı kaldırın Sayın Tarhan'ı size yedirmeyiz!
           
13 yıldır, birbirini yemekten başka muhalefet yapamayanlar, korkunun ecele faydası yoktur! Bir insanın sağlığını siyasette kullanacak kadar korkuyorsunuz. Kaldı ki 4 eski bakanın Yüce Divan'a yollanabilmesi için oylamaya katılmayan veya katılamayan 8 Vekilin oylarını kullanılan Kabul oylarına ilave ettiğimizde: Çağlayan için 15, Güler İçin 10, Bağış için 3, Bayraktar için 62 Kabul oyuna daha ihtiyaç olduğu görülecektir. Sonucun değişmeyeceği de ortada,sonucunu değiştiremeyeceğimiz bir tiyatronun içinde olduğunuzu, kendi Milletvekillerinizden Sabahat Akkiraz ve Muğla Milletvekili Tolga Çandar'ın oylamaya katılmadığını biliyoruz. Oylamanın aritmetiği bellidir, kimse kimseyi kandırmasın siyaset mantık ve disiplin işidir. Yapılan bu bilinçli saldırıların farkındayız. Bir geçmiş olsun diyemeyecek kadar mı, acz içine düştünüz?
            Şimdi soruyoruz; Türk askerlerini IŞİD'e karşı Suriye'ye sokmak istediklerinde, Sayın Tarhan red oyu kullanırken, 41 CHP’li ve tüm MHP’liler neredeydi o tezkere kabul edildi. Söyleyin şimdi, CAN mı PARA mı? Son 13 yıldır yalanlarla örtülü bir siyaset oluştu, bizler bunun farkındayız. Ülkemizde hiç bir siyasi kimliğe güven ve saygı kalmadı, bizler Sayın Genel Başkanımıza sonsuz güven duyduğumuz için yola çıktık. Siyasette güven çok zor oluşur biliyoruz, masum insanlar da çoğu kez bel altı vurmaya alışmış o bildik siyasetçilerin tuzağına düşmektedir bu yıllardır böyledir Türkiye gibi kasetlerle yönetilen bir ülkeden bahsediyoruz daha fazla söze gerek var mı?  Biz temiz siyaset için yola çıktık, bu bizim için bir Kurtuluş Savaşıdır, öyle görüyoruz.
Son 13 yıldır, ekonomik anlamda dışlandık ya AKP, ya Cemaatten olanlara kazandırıldı, çoğu sektör kartelleşti ve bu rejimin destekçileriyle iş birliği yapmak durumunda bırakıldı. Devlet kurumları malum, zaten onlardan değilseniz hiç şansınız yok.
Biz, bu kokuşmuş sistemi yıkmaya geldik zor ama imkansız değil, halk samimiyetinize inandığında sizi her haman destekler ve teveccüh gösterir. Sayın Emine Ülker Tarhan'da bu basiret ve cesaret vardır. Biz, Anadolu Partisi olarak; Atatürk ilke ve devrimlerine sahip çıkacak, Cumhuriyetimizi son nefesimize kadar koruyarak, kaybolmuş adalet duygusunu yeniden kazandırmaya, ekonomiden sosyal hayata kadar, her alanda halk ile iç içe olmayı hedeflemiş bir partiyiz. Türkiye uyanmaya başladı, bizler, o büyük resmi görenler, görmeyenlere de göstereceğiz. Mışıl mışıl uyumakta olanları da sabırla, sevgiyle uyandıracağız.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

TARHAN’I SİYASET BEZİRGANI SAHTEKARLARA YEDİRMEYİZ
tarih Tarih: 23.01.2015, 21:46 okunma Okunma: 1276
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales