Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
TALİH KUŞU MUĞLA SEYDİKEMER’DEN UÇACAK
TALİH KUŞU MUĞLA SEYDİKEMER’DEN UÇACAK

                Muğla’nın yeni ilçesi Seydikemer, şans dağıtmaya hazırlanıyor.
                Seydikemer Belediyesi’nden verilen bilgiye göre; Milli Piyango 28 Şubat çekilişi, Seydikemer’de yapılacak. Çekilişin yapılacağı salon ise henüz yapım aşamasında ve inşaat çalışmaları devam ediyor.
                Bilgide ayrıca; “Milli Piyango çekilişi, Başkan Yakup Otgöz’ün girişimleri sonucunda 28 Şubat tarihinde Seydikemer Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak. Halen inşası bitme aşamasında bulunan Kapalı Spor Salonu’nda hazırlıklar tüm hızıyla sürerken, spor salonun ulaşan ve inşaat daha da bozulan yolların yapımına da yine Seydikemer Belediyesi’nce başlandı. Öncelikle Lale Caddesinde başlayan çalışmalar kapsamında betonarme kanal, kilit parke ve çevre düzenleme çalışmaları çekilişin yapılacağı 28 Şubat tarihine yetiştirilmeye çalışılıyor.
                Seydikemer’in tanıtımı açısından da büyük önem arz eden çekilişi konser ve kültürel etkinliklerle süslemeyi planlayan Seydikemer Belediyesi’nde Başkan Yakup Otgöz, beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Turhan ve Fen İşleri Müdürü Muammer Acar ile birlikte kapalı spor salonu çevresinde başlayan çalışmaları ve Lale Caddesindeki kanal ve yol yapım çalışmalarını inceledi. Başkan Otgöz, bugüne kadar yine aynı noktada bulunan Halk Pazarının taşınacağını söyledi.” denildi.
Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

TALİH KUŞU MUĞLA SEYDİKEMER’DEN UÇACAK
tarih Tarih: 27.01.2015, 21:20 okunma Okunma: 1423
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales