Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
SU FATURALARI MUSKİMATİKLE DAHA KOLAY ÖDENECEK
SU FATURALARI MUSKİMATİKLE DAHA KOLAY ÖDENECEK

                Turizm sezonunda nüfusu 3 Milyon’a ulaşan Muğla’da MUSKİ’nin yeni uygulaması MUSKİMATİK’le Marmaris, Bodrum, Fethiye, Datça gibi turistik ilçelerde su faturası ödeme kuyruklarının azalması bekleniyor.
                Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde 22 ayrı noktaya, su faturalarının 7/24 ödebileceği MUSKİMATİK koyuyor. Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden verilen bilgiye göre; 32 MUSKİ Abone Şefliğiyle vatandaşların su faturası ödeme noktasında hizmet veren MUSKİ, bugün PTT Şubeleri başta olmak üzere 16 ayrı banka ile anlaşarak ödeme ağını genişletti. Vatandaşlara daha kolay ödeme noktaları sunan MUSKİ Genel Müdürlüğü, 8 mobil ödeme noktalarının yanı sıra il genelinde  22 noktada da MUSKİMATİK vezneleri kuruyor.
                Konuyla ilgili açıklama yapan MUSKİ Genel Müdür Baki Ülgen,  Yaz mevsiminde gelen yerli ve yabancı turist sayısıyla veznelerde oluşan yoğunluğu azaltmayı planladıklarına dikkat çekerek, “Yaz mevsiminde ilimizin nüfusu yaklaşık olarak 3 milyon rakamını buluyor. Bu nedenle yaz aylarında veznelerimiz yoğunluk içerisine giriyor. Bu mevsimde havaların sıcak olmasıyla birlikte vatandaşlarımızın veznelerden ödeme yapmasının zorlaştığını ve vakitlerini daha tasarruflu kullanmaları açısından ilimizin 22 ayrı noktasına MUSKİMATİK veznelerimizi oluşturma kararı aldık. Şu anda kurulum aşamasında olan MUSKİMATİK’lerimiz en kısa sürede aktif hale gelerek kurumumuzdan hizmet alan vatandaşlarımızın su faturalarını kısa sürede ve günün her saatinde ödeme yapabilmeleri sağlanmış olacak.  35 bin ön ödemeli sayaca sahip vatandaşlarımızın en çok talep ettiği, ön ödemeli sayaçlara mesai saatinden sonra da kontör yüklenebilmesiydi. En kısa sürede aktif hale geçecek olan MUSKİMATİK’lerimiz ile bundan sonra elektronik kartlı sayaç kullanan abonelerimiz kartlarına günün her saatinde bütün banka kartların ve nakit olarak kontör yükleyebilecekler. Aynı zamanda bu veznelerimiz ile 400 bin abonemizde 7/24 su faturalarının ödemesini yapabilecekler” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

SU FATURALARI MUSKİMATİKLE DAHA KOLAY ÖDENECEK
tarih Tarih: 11.02.2016, 03:42 okunma Okunma: 1270
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales