Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
SONBAHARDA AKYAKA’DA İLKBAHAR GÜNLERİ
SONBAHARDA AKYAKA’DA İLKBAHAR GÜNLERİ

                Muğla’nın Ula ilçesinin  dünyaca ünlü Gökova Körfezi ile bilinen “Sakin Şehir” ünvanlı  Akyaka Beldesi Mahallesi’nde turizm sezonu, sanat sergileri ile devam ediyor.
                Gökova Akyaka’yı Sevenler Derneği Nail Çakırhan Halet Çambel Kültür ve Sanatevi’nin; gelenek haline gelen yaz sanat sergileri, Ekim ayında da devam edecek.
İNCİLAY SAMURAY GÖZÜYLE AKYAKA MANZARALARI
                Gökova Akyaka’yı Sevenler Derneği, Mayıs ayında başladığı sanat sergileri programına, İstanbullu Ressam İncilay Samuray Sergisi ile devam ediyor.

                Gökova Akyaka’yı Sevenler Derneği Başkanı Nurhan Kavuzlu ev sahipliğinde, Ula Belediye Başkan Yardımcısı Oruç Özkan’ın da konuk olduğu, yaklaşık 100 sanatseverin katıldığı kokteylle açılan, Ressam İncilay Samuray’ın yağlıboya, sulu boya ve pastel tekniği ile yapılmış 30 tablosundan oluşan, “Akyaka Manzaraları” adlı Resim Sergisi, 2 Ekim Pazar akşamına kadar açık kalacak.

                Akyaka’da ikinci kişisel sergisi olduğunu dile getiren Sanatçı Samuray; “15 yaşımdan buyana, yaklaşık 45 yıldır resim yapmaktayım. İstanbul başta olmak üzere katıldığım onlarca karma sergi ve kişisel sergilerimin yanı sıra bu, Akyaka’da ikinci sergim. 8 yıl önce, sağlık sorunlarım nedeniyle yerleştiğimiz Akyaka’nın hayran kaldığım doğası ve mimarisinin etkisiyle, Akyaka Manzaraları  temalı resimler yapmaya başladım.” dedi.
                Gökova Akyaka’yı Sevenler Derneği Nail Çakırhan Halet Çambel Kültür ve Sanatevi; 2016 Sergileri serisini, 7 – 16 Ekim tarihleri arasında gerçekleştireceği,  Ayvalık Cunda Adası’nda çalışmalarını sürdüren Bursalı Ressam Sabiha Gülgün Haksal Sergisi ile tamamlayacak. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

AKYAKA'DA NE NEREDE NEREYE tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/akyakada_ne_nerede_nereye/

SONBAHARDA AKYAKA’DA İLKBAHAR GÜNLERİ
tarih Tarih: 27.09.2016, 04:25 okunma Okunma: 2525
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales