Marmaris Bülten
ALO PİDE PAKET TEL TIKLAYIN DİŞ SAĞLIĞININ GÜVENCESİ DENTAL TOMOGRAFİ
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
SOKAK HAYVANLARINA MUĞLA BÜYÜKŞEHİR DESTEĞi
SOKAK HAYVANLARINA MUĞLA BÜYÜKŞEHİR DESTEĞi

SOKAK HAYVANLARINA MUĞLA BÜYÜKŞEHİR DESTEĞi
                Tüm Dünya’da insanları tehdit eden yeni tip Koronavirüs (COVID-19) sokak hayvanlarını da olumsuz etkilemeye devam ederken, Muğla Büyükşehir Belediyesi, il genelinde sokak hayvanlarını beslemeye başladı.

                 Muğla Büyükşehir Belediyesinden verilen bilgiye göre; COVID-19 salgını sebebiyle alınan sağlık tedbirleri kapsamında restoran ve kafelerin kapatılması, vatandaşların sokağa çıkmasının sınırlandırılmasıyla birlikte sokakta yaşayan sevimli can dostları da besin bulmakta zorlanıyor.
                Çin’de başlayan ve Dünya’ya yayılan COVID-19 salgını Türkiye’de de yayılmaya devam ederken, insan odaklı önemlerini arttıran Muğla Büyükşehir Belediyesi, bunun yanı sıra sokakta yaşayan ve besin kaynağı bulmakta zorluk çeken sevimli can dostlarını da yalnız bırakmıyor. Beslenme imkânları azalan sokak hayvanlarının imdadına yetişen Büyükşehir Belediyesi, park, bahçe ve boş arazilere yüzlerce kilogram mama ve su bırakıyor. Özellikle köpek ve kedi popülasyonun fazla olduğu noktalara mama ve su bırakan Büyükşehir ekipleri, COVID-19 virüs tehlikesinin yaşandığı bu günlerde kapları her gün birkaç defa doldurarak sokak hayvanlarının beslenmesini sağlıyor.
Ata SEVGİ AjansCANKA 

MARMARİS’TE CANLI MÜZİK Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/marmaris_canli_muzik_gruplara_ozel_pop_fasil_blues_jazz/

SOKAK HAYVANLARINA MUĞLA BÜYÜKŞEHİR DESTEĞi
tarih Tarih: 27.03.2020, 01:17 okunma Okunma: 6825
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales