Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
ŞİMDİ DİK DURMANIN TAM ZAMANI - Perviz Özdündar
ŞİMDİ  DİK DURMANIN TAM ZAMANI - Perviz Özdündar

                Dün akşamın ilerleyen saatlerinde, gazetemiz sorumlusu Ata Sevgi’den gelen telefon sesiyle hasta yatağımdan irkilerek uyandım.
                Bu köşede kendisinin de duyurduğu üzere yaklaşık beş gün önce Ankara'da, işyerim TOBB’da, dünya çapında düzenlenen önemli bir toplantı esnasında bir nazar boncuğu önünde çektirdiğim hatıra resminin sonrasında talihsiz bir ayak takılması sonucu kendimi TOBB ETÜ Hastanesi acilinde buldum. Geçirdiğim ameliyat sonrası şimdi konunun uzmanlarının emin ellerinde, çok şükür iyiyim.
………………..
                Sevgi; gece yarısı telefonunda, sesi titreyerek bana o anlarda kaleme aldığını söylediği terör olaylarını aktarmaya çalıştı, büyük bir üzüntüyle!..
                Hasta yatağımdayken, yanımda refakatçı kalan annem de aniden rahatsızlanması sonucu götürüldüğü  acil servisten  yeni dönmüşken,  boşalan sinirlerim ağlama krizine dönüştü. Gazetemizin dün geceki terör olaylarıyla ilgili yazısını ilk okuyan olmanın da heyecanıyla yazımı sizlere sunuyorum…
                Bu şartlarda sözün bittiği yere çoktan ulaştık aslında!..
                 Artık her gün alışkanlık haline getirilen şehit haberlerine; TERÖRE PROTESTOLARA, çoktan karnımız doydu. Bugün ülkemin  ne dünden farklı ne de  yarınlarda, aynı kaderi paylaşmasına seyirci kalmak içimi çok ama çok acıtıyor, hepimizin olduğu gibi!..
                Dünya; maşa olarak kullanılan terör örgütleriyle elbet bir gün baş edecek, ümidini hala yaşamak istiyorum. İçinde gerçekten ALLAH korkusu olanların terörist olamayacağını biliyorum. Allah içimizdeki inancı yok etmesin inşallah!
                Şu an hasta yatağımdan büyüklerime sesleniyorum: "TÜM ŞEHIT ÇOCUKLARINA YÜZDE YÜZ EĞİTİM BURSU " imkanı sağlayabilirseniz,  bir nebze olsun vicdanlarımızın rahatlamasına katkı sağlarsınız. TÜRK MİLLETİ ADINA, şimdiden sonsuz TEŞEKKÜRLERİMİZLE!..
                                                   ODTÜ’lü Yazar Perviz Özdündar

__________________________________ 

TATİLDE NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?
www.marmarisbulten.com/Haberler/Nereye_Gidilir_Nerede_Kalinir/

ŞİMDİ  DİK DURMANIN TAM ZAMANI - Perviz Özdündar
tarih Tarih: 07.09.2015, 12:10 okunma Okunma: 1713
Yorumlar
Sevgili Perviz Hanım,
Öncelikle geçmiş olsun acil şifalar diliyorum.
Yazınızda da belirttiğiniz bu terör olayı hepimizi yürekten üzdü, şehit ailelerine başsağlığı diliyorum, allah sabırlar versin başka şehitler olmasın artık diyorum. Şehit çocuklarına burs verilmesi konusunu kesinlikle destekliyorum bizlerin de yapabileceği birşeyler olursa seve seve taşın altına elimizi koyarız. Yazınız için teşekkürler.

Tarih: 07.09.2015 - 19:13 | Gönderen: Volkan Arıncı
Sevgili Perviz Õzdūndar'ı, ūlkeyi yasa boğan bu hazin olayın ardından hasta yatağında kaleme aldığı değerli yazısı ve duyarlı davranışından dolayı kutluyorum.
Tarih: 07.09.2015 - 19:53 | Gönderen: Defne Sūral
Pervizcim kalemine yüreğine sağlık, gerçekten milletçe çok büyük bir acı yaşıyoruz, daha da önemlisi milletçe büyük bir sınavdan geçiyoruz, yakın gelecek bizim Atatürk'ü ve onun ilkelerini ne kadar hak ettiğimizi gösterecek, umarım 1 Kasım'da damarlarımızdaki asil kana yaraşır biçimde hareket ederiz. Sağlıkla kalın.

Tarih: 07.09.2015 - 23:17 | Gönderen: Lale KIZILTAN
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales