Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
ŞEKERBANK’TAN TURİZİMCİYE 5 YILDIZLI DESTEK
ŞEKERBANK’TAN TURİZİMCİYE 5 YILDIZLI DESTEK

                Şekerbank, turizm esnafına özel kredi paketini uygulamaya koyuyor.
Turizm esnafı bu krediyi kullandığı takdirde, bugün için aldığı krediyi, önümüzdeki turizm sezonundan başlamak üzere geri ödemeye başlayacak.
               
Marmaris Ticaret Odası ve Marmaris Esnaf Sanatkarlar Odası’ndan sonra, Marmaris Deniz Ticaret Odası da Şekerbank ile “Turizme 5 yıldızlı Destek Paketi” adlı kredi protokolünü imzaladı. 
               
Marmaris Deniz Ticaret Odası’nda dün (19 Aralık 2014) yapılan imza  töreninde;  Şekerbank Parakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk, Şekerbank Ege Bölge Müdürü Hüseyin Üst  ve Marmaris Deniz Ticaret Odası Başkanı Hasan Mengi  muhatap taraf olarak bulundu.
                Kredi paketi ile ilgili bilgi veren  Ertürk,“Turizm’e nasıl katkı yaparız diye son 6 aydır devam eden çalışmalarımız var. Buradaki denizcilerimize turizm işletmelerimize,  katkı sağlamak istiyoruz. Tekne yat sahibi müşterilere de önemli avantajlar koyduk.  Turizm sektöründeki firmalara kredi verirken, onların kredi geri ödemelerinde sıkıntı oluyordu. Ödeme planları hazırladık. Bugün krediyi kullandığınız zaman, turizm sezonunda geri ödemeleri başlıyor.  Biz sadece teknecilerimiz, turizm işletmecilerimiz, yatçılarımız için 50 Milyon TL’lik bir fon ayırdık” dedi.

                Günün akşamında ise Şekerbank tarafından Grand Yazıcı Mares Otel’de meslek odaları üyelerine bir yemek verildi. Yaklaşık 250 kişinin konuk olduğu davette söz alan Şekerbank Baş Ekonomist’i Ozan Çağrı Gazitürk; Kredi yapılandırılması hakkında ve Türkiye’deki son ekonomik gelişmeler hakkında bilgi verdi soruları yanıtladı. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

______________________

2015 Yılbaşı programlarınız öncesi rezervasyonlarınızı artırmak ister misiniz?
TIKLAYIN!
www.marmarisbulten.com/Haber/yeni_yila_daha_kazancli_girmek_isteyenlere_marmaris_2015/

ŞEKERBANK’TAN TURİZİMCİYE 5 YILDIZLI DESTEK
tarih Tarih: 21.12.2014, 00:23 okunma Okunma: 1235
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales