Marmaris Bülten
MARMARİS’TE CANLI MÜZİK AKŞAMLARI ALO PİDE PAKET TEL TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
SEÇİLMİŞ BAŞKANA “DUYGUSAL ŞİDDET” İSTİFA ETTİRDİ
SEÇİLMİŞ BAŞKANA “DUYGUSAL ŞİDDET” İSTİFA ETTİRDİ

SEÇİLMİŞ BAŞKANA “DUYGUSAL ŞİDDET” İSTİFA ETTİRDİ
                Marmaris Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı İlkay Gözen: henüz bir yılı dolmadan kendisine;  Kent Konseyi Başkanı ve bazı yönetim kurulu üyelerince, “Kadın Meclisini ötekileştirme, değersizleştirme ve çalışmaları engelleme, ve kesintisiz mobbingle duygusal şiddet uygulandığı” gerekçesiyle istifa etti.
                Marmaris Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı İlkay Gözen İstifasıyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada;” Marmaris Kent Konseyi Kadın Meclisinin 20.07.2019 tarihli olağan genel Kurul toplantısında 72 delegenin 43 oyu ile Kadın Meclisi Başkanı olarak göreve getirildim. Aynı genel kurulda Yürütme Kurulu üyeliklerine Nimet Atbin ve Oya Dirikcan seçilmişlerdir. Seçildiğim günden itibaren Kent Konseyi Başkanı ve bazı yürütme kurulu üyelerince Marmaris Kent Konseyi Kadın Meclisini ötekileştirme, değersizleştirme ve çalışmalarını engelleme operasyonu, antidemokratik yöntemler ve antidemokratik uslüp ile başlatıldı. Bu süreçte yapabildiklerimiz ve engellemelerle yapamadıklarımız arasında çırpınıp durduk. Alışık olmadıkları şey; kararlı ve kendilerini bazı hemcinslerinin şişmiş egolarından ayrı tutan, kişisel sorunları kurum ve kuruluşlara mal etmeyen, verdiği sözlerin arkasında duran, net olan, sorgulayan ve gücünü dürüstlüğünden alan ahlaki değerlerinden taviz vermeyen gönüllü, ilkeli kadınlar olan bizler, sanırım bu kişileri rahatsız ettik.
Marmaris Kent Konseyi Kadın Meclisine başkan olduğum günden buyana  kesintisiz mobbing ve duygusal şiddete maruz kadım. Niyetim kimse ile polemiğe girmek değildir. Niyetim demokratik bir seçimle aldığım bu görevi yerine getirmemi engelleyenlere yine aynı antidemokratik uslüp ve yöntemle adeta diktatörce “Ben yaptım oldu, sen artık başkan değilsin.” Tavır ve tarzına karşı durmak ve bu durumu size izah etmektir.” dedi. Ata SEVGİ AjansCANKA

MARMARİS’TE CANLI MÜZİK Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/marmaris_canli_muzik_gruplara_ozel_pop_fasil_blues_jazz/

SEÇİLMİŞ BAŞKANA “DUYGUSAL ŞİDDET” İSTİFA ETTİRDİ
tarih Tarih: 23.03.2020, 00:19 okunma Okunma: 1355
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales