Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
SANAT KUŞLARI MARMARİS’TE UÇACAK
SANAT KUŞLARI MARMARİS’TE UÇACAK

                Sinema ve Tiyatro Sanatçısı Selma Sonat’ın başkanı olduğu, Marmaris Kalimerhaba Derneği’nce bu yıl 11. Kez düzenlenen Uluslararası Marmaris Kadın ve Sanat Festivali 18 – 28 Mart tarhleri arasında Marmaris’te devam edecek.
                Kalimerhaba Derneği’nden verilen bilgiye göre; “Sanat Engel Tanımaz” sloganı ile 1 Mart’ta İzmir Konak Belediyesi Dr. Selahattin Akçiçek Kültür ve Sanat Merkezi’nde “Kadın Yaratırsa” Karma Güzel Sanatlar Sergisi açılışı ile başlayan, 7 – 14 Mart Muğla Büyükşehir Belediyesi Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi Güzel Sanatlar Galerisi’nde devam eden festival etkinlikleri, 18 – 28 Mart tarihleri arasında Marmaris Green Nature  Diamond Hotel Güzel Sanatlar Galerisi ve diğer yerlerde devam edecek.
                Festival programının Marmaris Etkinlikleri; 18 Mart 2016 Cuma Saat: 17.00’de, Green Nature Diamond Hotel Güzel Sanatlar Galerisi’nde, “Kadın Yaratırsa” Karma Güzel Sanatlar Sergisi Açılışı, 11. Uluslararası Marmaris Kadın ve Sanat Festivali PTT Anı Pulu’nun takdimi, Ressam Mustafa Ali Kasap’ın izleyicilerin de katılımlarıyla, "yağlıboya & akrilik” canlı resim sunumu. 
                19 Mart Cumartesi Saat 15.00’te,  Fark yaratan Farklı Kadınlar Söyleşisi, Mask Sanatçısı Eylem Sürer’in  “Utanç Maskları “ Sunumu, Engel Tanımayan Ressam Ayşe IşıK sunumu, Yrd. Doç.Dr. Nevin Eracar Müzik ile Terapi Sunumu ve Sanat Meleği – Yasemin Karabenli.
                20 Mart Pazar  Saat 10.00 Sanatçıların Köy Turu ve Marmaris Ticaret Odası  Osmaniye Balevi Ziyareti.
                21 Mart Pazartesi Dünya Şiir Günü’nde, Marmaris Deniz Ticaret Odası katkısıyla Saat 10.00’da Şiir Gemisi ile Marmaris Körfez Turu ve Şiir Gibi Bir Dünya Söyleşisi, Only York Restaurant’ta Şiir ve Müzik Gecesi - Konuk sanatçı Sazı ile Sevişen Ozan Muzaffer Özdemir.
                27 Mart Pazar Dünya Tiyatrolar Günü’nde; Marmaris Armutalan Kültür ve Kongre Merkezi Saat 20.00’de, Muğla Büyükşehir Belediyesi Oda Orkestrası Festival Özel Konseri.
                28 Mart Pazartesi Kalimerhaba Derneği Sanat Sofrası’nda Saat 19.00’da Sanatçı teşekkür ve katılım belgeleri sunumu.
AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

SANAT KUŞLARI MARMARİS’TE UÇACAK
tarih Tarih: 17.03.2016, 01:48 okunma Okunma: 1076
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales