Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
SAHİL GÜVENLİK MASAYA YATIRILDI
SAHİL GÜVENLİK MASAYA YATIRILDI

            Muğla’da her yıl Mayıs ayında yapılan Sahil Güvenlik İstihbarat Koordinasyon Kurul Toplantısı, Vali Özer Türk Toplantı salonunda Vali Yardımcısı Salih Gürhan başkanlığında gerçekleştirildi.

            Muğla Valiliği’nden bugün (22 Mayıs 2014) verilen bilgiye göre; toplantıya  Sahil Güvenlik Marmaris Grup Komutanı Yarbay Mete Çağlar, Marmaris sahile kıyısı olan ilçe kaymakam ve belediye başkanları, Liman Başkanlıkları, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı, Gümrük Müdürlüğü, Gümrük Muhafaza Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü temsilcileri katıldı.

            Toplantıda Sahil Güvenlik Marmaris Grup Komutanlığı tarafından  düzensiz göç, denizde yapılan arama kurtarma faaliyetleri ve imkanlar kabiliyetler, tıbbi tahliye faaliyetleri, çevre kirliliği, su sporları, küçük boy su ürünleri avcılığı gibi konularında  sunum yapıldı ve sonrasında geçen yıllara göre yapılacak iyileştirme çalışmaları karara bağlandı. (Ata SEVGİ / AjansSevgi Marmaris)

______________________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
         KAZANMAK SİZDEN!..
 Tıklayın
http://www.marmarisbulten.com/Haber/MUSTERiLERiNiZ_SiZE_BiZiMLE_ULASiYOR/

SAHİL GÜVENLİK MASAYA YATIRILDI
tarih Tarih: 22.05.2014, 13:39 okunma Okunma: 1079
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales