Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
RUS TURİSTLER YENİDEN GÜNEY EGE ‘DE
RUS TURİSTLER YENİDEN GÜNEY EGE ‘DE

                Rusya’dan Dalaman’a 336 yolcusuyla dolu gelen turizm sezonun ilk uçağı Marmaris, Akyaka, Datça, Fethiye’yi kapsayan Güney Ege Bölgesinin hava kapısı olan Dalaman havalimanında su takı oluşturularak karşılandı. 
  Geçen yıl yaşanan Rus turst krizin aksine, bu sezon Rusya’dan rekor sayıda turist bekleniyor. YDA Dalaman Havalimanından bugün verilen bilgiye göre; Rusya’nın Moskova Domodedovo Havalimanından  Dalaman’a gelen turizm sezonun ilk uçak törenle karşılandı. Uçak piste inmesinin ardından havalimanında bulunan itfaiye ekipleri tarafından oluşturulan su takının altından geçti. Uçağın yolcuları için YDA Dalaman Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde özel bir karşılama töreni yapıldı.
                 YDA Dalaman Havalimanı Genel Müdürü Hamdi Güvenç,  “Rusya bizim için önemli bir Pazar. Önümüzdeki günlerde bölgeye çok sayıda Rus turist bekliyoruz. Özellikle Dalaman bölgesini çok sevdiği için tatil planlarını erteleyen çok sayıda Rus turistin bu sene bölgemize gelerek bir rekor kıracağını düşünüyorum” dedi.
                Güvenç, Rusya pazarında yaşanan ivmeyi artırmak için Rusya’dan Dalaman’a uçak seferlerinin yapılacağı kentlerde Dalaman tanıtım günleri yaptıklarını hatırlatarak, “Bu konuda Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteğini de alıyoruz. Özellikle, Bakanlığımızın Tanıtma Genel Müdürlüğüne destekleri için teşekkür ediyoruz. Dalaman bölgesi doğası, tarihi güzellikleri ve turistik aktiviteleri insanları cezbeden bir bölge. Rusya'da sadece Moskova değil çok sayıda şehirlere girildi, penetrasyon iyi oldu. Ayrıca uçuş frekansı artırıldı . Çeşitli kurumlarla işbirliği geliştirildi ve yakın gelecekte daha fazla bölgeden daha sık uçuşlar gerçekleşecek. Yeni ve çok fonksiyonlu terminal inşaatımız bütün hızıyla devam ediyor. Yeni ve çok fonksiyonlu terminal inşaatımız bütün hızıyla devam ediyor. Yolcu profiline uygun yolcu konforu üst düzeye çıkacak.” dedi.
Rusya’dan 8 Ukrayna’dan 3 Kentten Dalaman’a Uçak Seferi
                ANEX Tour Dalaman Bölgesi Kontrat Müdürü Mustafa Özden
de verdiği bilgide;  "Anex Turizm Group bünyemize ait olan Azur Air Rusya uçak firmamız ile bugün ilk misafirlerimiz dalaman havalimanına iniş yaptı. Toplam 336 misafir ile Moskova’dan uçağımız çok özlediği ve hasret duyduğu bölgemize gelmiş olup onlarla buluşmak bizlere de ayrı şevk ve heyecan verdi. Rus halkı her zaman Türkiye’yi 2. Evi olarak görmüştür. Bizler Anex Tour olarak misafirlerimize en içerikli ürün ve paketler oluşturarak her kategoride tatil imkanı sunuyoruz. Bu yıl dünya olağan dışı bir gelişme yaşanmazsa Dalaman bölgesine BDT pazarları tarihinde 120.000 gibi pax kapasitesi ile en büyük yolsu sayısına ulaşmayı hedefliyoruz. Rusya’dan 8 şehir, Ukrayna’dan 3 şehir olmak üzere uçuşlarımız bugün itibari ile başladı. Bu ülkelerin başlıca şehirlerinde YDA Dalaman havalimanı ile tanıtım kampanyaları yaptık.” dedi.  
                 Sezonun ilk misafiri olan Rus turistler de; “Tatilimizi Marmaris ve Fethiye’de geçirmek için aylardır bekliyoruz. Sırf Türkiye’ye gelebilmek için tatil planlarımızı erteledik. Havalimanında yapılan su takıyla karşılama harikaydı.” dediler. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

RUS TURİSTLER YENİDEN GÜNEY EGE ‘DE
tarih Tarih: 28.04.2017, 14:16 okunma Okunma: 1282
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales