Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
RUS ACENTACILARA MEHTERANLI KARŞILAMA
RUS ACENTACILARA MEHTERANLI KARŞILAMA

                     Muğla turizminde hedef, sezonu uzatabilmek.
                Muğla’nın Fethiye ilçesinde yapılacak olan  "ITF International Travel Forum" a katılmak üzere, Rusya'nın çeşitli bölgelerinden, Bölge Acentesi sahipleri ve üst düzey temsilcilerinin yer aldığı 450 kişilik kafile, uçakla Dalaman’a geldi.
               ATM Dalaman Havalimanı’ndan verilen bilgiye göre; Fethiye Ölüdeniz, Liberty ile Sentido Lykia Hotel ev sahipliğinde, 22 - 26 Ekim 2014  tarihleri arasında gerçekleşecek forum için gelen Rus acentacılar;  ATM Dalaman Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Mehteran Takımı tarafından karşılandı.

                ATM / YDA Dalaman Havalimanı Genel Müdürü Hamdi Güvenç, öncelikli amaçlarının turizm sezonunu uzatmak olduğuna dikkat çekerek; “Bu tür etkinliklerle Dalaman bölgesinin de en az Antalya kadar uzun sezona sahip olduğunu misafirlerimize gösteriyoruz. Intourist / ThomasCook Acentesi, Fethiye’de yaptığı etkinlikle, bölgenin tanıtımına ciddi katkı sağlıyor. Mehteran Takımı’nın gösterisiyle  kültürümüzü Rus misafirlerimize tanıttık. Rusya pazarı bizim için çok önemli. Rus turistler, dünyanın farklı bölgelerindeki destinasyonlar için de çok önemli. Bizde, bölgemize daha turist gelmesi için çalışmalar yapıyoruz. Hedefimiz, daha fazla Rus turistin gelmesi ile bölgemizin turistik açından kalkınmasına katkı sağlamak. Rus, turistlerin sayısındaki artışın, turizm pazarında da çeşitlenmeye sebep olacağı düşüncesindeyim.” dedi.
Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

RUS ACENTACILARA MEHTERANLI KARŞILAMA
tarih Tarih: 24.10.2014, 02:00 okunma Okunma: 983
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales