Marmaris Bülten
MARMARİSTE DATÇA'DA AKYAKA'DA DALYAN'DA NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
REALTY - TR FRANCHISING’LE GAYRİMENKULDE TÜRKİYE’YE AÇILIYOR
REALTY - TR FRANCHISING’LE GAYRİMENKULDE TÜRKİYE’YE AÇILIYOR

            Gayrimenkul sektöründe Marmaris’ten önce dünyaya açılan REALTY – TR’ de hedef; Türkiye’nin her ilinde, yıl sonuna kadar toplam 100 franchise ofisi oluşturmak.
            Dünya genelinde 27 ülkede, 31 franchise ofisine sahip Marmaris merkezli Realty-TR Gayrimenkul Yatırımları ve Danışmanlık Şirketi’nin sahibi başarılı genç iş adamı M.Fatih Elibol, hedefleme ve  zamanlama organizasyonunun iyi yapılmasının, başarıyı getirdiğine dikkat çekti.
            Katıldığı; İstanbul’da 18 -21 Eylül tarihlerinde yapılan Bayim Olurmusun Fuarı’nda, Türkiye genelinden 144 franchise ofisi talebi alan REALTY – TR’nin yıl sonuna kadar hedefi, gelmeye devam eden başvuruları da değerlendirerek, 81 ilde en az 100  franchise ofisi oluşturmak.

HEDEF DÜNYANIN GAYRİMENKUL VİTRİNİ OLMAK

            REALTY - TR kurucusu Fatih Elibol; geçmiş iş hayatında Türkiye’nin  sektöründe ilk franchise ofis veren firması Turyap´ın, Genel Müdürlüğü görevini üstlendi.
            2010 yılında Muğla´nın Marmaris ilçesinde kurucusu olduğu Realty-TR Gayrimenkul Yatırımları ve Danışmanlık Şirketi genel müdürlüğünü yapılandırdı.
           
Ve şimdilerde de Elibol; dünyanın en verimli gayrimenkul franchising sistemini hayata geçirerek, Ar-Ge çalışmalarını sürdürüyor.

REALTY - TR FRANCHISING
            Realty-TR Gayrimenkul Yatırımları ve Danışmanlık; Türkiye, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Dominik Cumhuriyeti, Mısır, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, İsrail, İtalya, Kazakistan, Rusya, İspanya, İsviçre, Tataristan, Ukrayna, Birleşik Arap Emirlikleri İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri´nin içinde yer aldığı 27 ülkede 31 adet franchise ofisine sahip. Yurtdışında hizmet veren Realty-TR Gayrimenkul Yatırımları ve Danışmanlık  franchise ofisleri, Türkiye ve diğer tüm destinasyonlardaki satılık ve kiralık tüm gayrimenkullerini pazarlıyor.

            Mevcut franchising ofislerinde toplam 150 müşteri temsilcisi bulunmakta. Marmaris’te bulunan REALTY - TR Genel Merkezi’nde de 6 çevirmen, 5 Müşteri Temsilcisi, 3 Bilgi İşlem Uzmanı, 4 Operatör, 1 Avukat olmak üzere toplam 19 kişi çalışıyor.
            Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de sürekli büyüyen, gelişen ve değerini hiç kaybetmeyecek bir sektör olan Gayrimenkul sektöründe; konusunda uzman bir ekip ile yapılan bu meslek, hem iyi bir gelir hem de iyi bir toplumsal statü sağlıyor. Gayrimenkul danışmanlığı bugün Amerika, İngiltere, Fransa gibi gelişmiş ülkelerde kişilerin en doğru yatırımı yapmak için fikir aldıkları ve destek görebilecekleri bir sektör.

            REALTY – TR sürdürmekte olduğu Franchise sistemiyle Franchise ortaklarına; tam destek vererek, verimli ve profesyonel hizmet sunmak adına kurulan dünyanın tek ve en verimli gayrimenkul danışmanlık Franchise sistemini sunuyor.
            Dünyanın gayrimenkul vitrini olmayı hedefleyen Realty-TR’de hedef;  ortak bir portal üzerinde dünyanın tüm gayrimenkullerinin, müşterilerine en kolay ve rahat ulaşımasını sağlamak.
           
 Franchise ofislerine sunduğu benzersiz sistemiyle, yüzde 100 dil desteği, bölgesinde rakipsizlik, uluslararası ve ulusal fuarlarda temsil edilme, çağrı merkezi, online eğitim, hukuk danışmanlığı ve bilgi desteği, kurumsal kimlik ve tanıtım fırsatları veriyor.
             Online Pazarlama ve online alışverişte
Türkiye’de ve dünyada  faaliyet gösteren tüm yerli ve yabancı gayrimenkul portallarında, tamamen ücretsiz olarak yer almalarını sağlıyor.
FRANCHISING ANLAŞMASI NASIL OLACAK?
            REALTY – TR;  2014 yılı içerisinde yapılacak bölge franchise anlaşmalarında franchise giriş bedeli olarak 10 bin USD talep ediyor.  Bu bedel 3 yıllık kullanım hakkını kapsıyor. Bölge franchise ofisleriyle gerçekleşen ulusal gayrimenkul satışlarındaki gelirlerden Realty-TR Gayrimenkul Yatırımları ve Danışmanlık olarak hiçbir ücret talep etmiyor. Uluslararası gerçekleşecek satışlarda ise satış gelirinden yüzde 1 satış payı talep ediyor. Yapılacak reklam ve katılım sağlanacak uluslararası fuarlar ile ilgili olarak, aylık 150 dolar katkı bedeli talep ediyor. Franchise ofisinin kuruluş aşamasında, “Model Ofis” uygulamasının kurulum ve dönüşüm hizmetlerini Realty-TR Gayrimenkul Yatırımları ve Danışmanlık gerçekleştiriyor.

            Realty-TR Gayrimenkul Yatırımları ve Danışmanlık’ın öncelikli hedefi:
            Türkiye’de  81 ilde de var olmak. Her ilde kurulacak olan şubeleri sonrasında her ilçede ve her semtte de bir Realty-TR Gayrimenkul Yatırımları ve Danışmanlık ofisinin bulunması, ikinci hedef yıl sonuna kadar enaz 100 franchising ofisi oluşturmak. AjansSevgi Marmaris 

REALTY - TR Gayrimenkul Yatırım ve Danışmanlık
Call Center - Çağrı Merkezi: 0850 207 40 41
Tel: +90 252 412 61 12 - 542 691 86 27
             www.realty.com.tr
Kemeraltı Mah. 99. Sokak No: 21/A  MARMARİS

REALTY - TR FRANCHISING’LE GAYRİMENKULDE TÜRKİYE’YE AÇILIYOR
tarih Tarih: 01.11.2014, 16:31 okunma Okunma: 3312
Yorumlar
Sayın Fatih Elibol ile 2011 senesi Mayıs ayında tanıştım ve bana bir daire alımında aracılık hizmeti verdi. kendisinin genç dinamik yaptığı işin mevzuatına uygun hareket edişi ve çalışma tarzı gerçekten takdir edilir. iş hayatında başarısının devam edeceği daha çok yerlere ulaşacağı kanaatindeyim en önemlisi bu meslekte dürüst olmak Fatih ELİBOL DA var. Allah yardımcısı olsun.
Tarih: 15.11.2014 - 20:54 | Gönderen: Nejdet AKTAŞ
merhabalar ben Ahmet YURTSEVER franchıse araştırırken gayrimenkul sektörü ilgımi cekti ve bır müddet arştırdıktan sonra CNR EXPO EMLAK FUARI'nda karşilaştıgım REALTY-TR cok dıkkatımı cektı inanamadım gercektem fevkalade ve mukemmeldi.
Tarih: 02.12.2015 - 23:11 | Gönderen: ahmet yurtsever
REALTY-TR franchıse,sı uzun zamandır araştırıyorum her noktası na kadar kusursuz ve profosyonel olarak çalişıyorlar. açılan ofısler cok şık ve mukemmel bır göruntusu var.
Tarih: 04.12.2015 - 21:28 | Gönderen: mehmet altay
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales