Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
PROJE “TO LEARN OR NOT TO LEARN”
PROJE “TO LEARN OR NOT TO LEARN”

                        Muğla Uluslar arası Gençlik Merkezi açılışa hazırlanıyor.
                       Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, “Öğrenmek ya da Öğrenmemek” (To learn or not to learn) adlı proje ile, 8 farklı ülkeden, 24 öğrenciyi konuk etti.

            Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre; Gençlik Derneği’nin yürüttüğü ve AB Bakanlığı’na bağlı Türkiye Ulusal Ajansı tarafından finanse edilen proje kapsamında 8 farklı ülkeden gelen 24 katılımcı, gençlik çalışmaları, yaygın ve sargın eğitim, öğrenmeyi öğrenme ve yeni öğrenme modülleri oluşturma konularında eğitim aldılar.
            To Learn or Not To Learn adlı  proje kapsamında düzenlenen eğitim, 22 – 29 Ağustos tarihleri arasında Türkiye, Çek Cumhuriyeti, İtalya, Arnavutluk, Romanya, Litvanya, Polonya ve Ukrayna’dan gelen katılımcılarla Muğla’da gerçekleştirildi. 

                Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Muğla Halk Eğitim Müdürlüğü’nün de destek verdiği projede;. Ulusal Ajans’ın deneyimli eğitmenlerinden Muğla Gençlik Merkezi’nde çalışan İbrahim Dikici ve Bodrum Dans Kulübü’nde çalışan Berat Ezel’in İngilizce sunduğu eğitimle, gençler; öğrenmeyi öğrenme konusunda kendini geliştirdi ve yeni öğrenme yöntemleri ortaya koyarak, gençlik alanında kullanılmak üzere yeni eğitim modülleri oluşturdu.
             Proje boyunca gerçekleştirilen atölye çalışmalarının yanı sıra Muğla Halk Eğitim Merkezi ve yakında açılacak Muğla Uluslararası Gençlik Merkezi’ni ziyaret eden gençler, proje sayesinde kendilerini geliştirdiklerini ve Türkiye’yi daha yakından tanıma fırsatı yakaladıklarını söylediler.
(Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris)

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

PROJE “TO LEARN OR NOT TO LEARN”
tarih Tarih: 03.09.2014, 02:37 okunma Okunma: 1027
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales