Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
POLONYA TÜRKİYE İLİŞKİLERİ GELİŞTİRİLMELİ
POLONYA TÜRKİYE İLİŞKİLERİ GELİŞTİRİLMELİ

           Polonya Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Grzegorz Michalski Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’ü makamında ziyaret etti.
           Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden bugün verilen bilgiye göre; Konsolos Michalski, görevine eylül ayında başladığını, Türkiye ve Polonya arasındaki ikili ilişkileri geliştirmek açısından Türkiye’nin en önemli illerinden biri olan Muğla’yı ziyaret ettiğini söyledi. Grzegorz Michalski; “İstanbul Başkonsolosluğu görevime eylül ayında başladım. Türkiye’ye ve Muğla’ya yabancı değilim. Özellikle Muğla, Türkiye’nin turizm denince ilk akla gelen şehirlerinden. Türkiye ve Polonya arasındaki ikili ilişkilerin geliştirilmesi, turizm ve tanıtım açısından Muğla bizim için çok önemli bir şehir. Bu işbirliği ve ilişkilerde yerel yönetimlere büyük önem veriyoruz. Muğla ve Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı olarak 4. Sefer seçilmenizden dolayı sizi tebrik ediyor, görevinizde başarılar diliyorum.” dedi.

            Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün de, Türkiye - Polonya ilişkilerinin 600 yıllık bir tarihi olduğunu, iki ülke arasındaki ilişkilerin bu tür ziyaretlerle daha da geliştirilebileceğini söyledi. Başkan Gürün; “Türkiye ile Polonya arasındaki dostluğun ve işbirliğinin 600.yılında Polonya İstanbul Başkonsolosu Grzegorz Michalski’nin ziyareti bizleri mutlu etti. İki ülke arasındaki ilişkilerin gelişmesi açısından tanıtım ve turizm alanlarında işbirliğine gidilebilir. Sayın başkonsolosumuza ziyaretleri için teşekkür ediyor, kendilerine de görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi.
Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

______________________

2015 Yılbaşı programlarınız öncesi rezervasyonlarınızı artırmak ister misiniz?
TIKLAYIN!
www.marmarisbulten.com/Haber/yeni_yila_daha_kazancli_girmek_isteyenlere_marmaris_2015/

POLONYA TÜRKİYE İLİŞKİLERİ GELİŞTİRİLMELİ
tarih Tarih: 22.12.2014, 21:38 okunma Okunma: 825
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales