Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
OT YEM TARLADAN ET SÜT MUĞLA’DAN
OT YEM TARLADAN ET SÜT MUĞLA’DAN

                Muğla Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı kırsal kalkınma faaliyetlerine ‘’ Ot yem tarladan et süt Muğla’dan’’ sloganıyla yola çıkarak üreticilere destek vermeye devam ediyor.
                Muğla Büyükşehir Belediyesi, hayvan yetiştirme ve besleme programı dahilinde  Ziraat Odaları aracılığıyla 2 dönüm ile 10 dönüm arasındaki talepler değerlendirerek çiftçilerin kaba yem yetiştirmek için çiftçilerin tohum ihtiyaçlarını karşılıyor. Büyükşehir Belediyesi tarafından il genelinde 215 ton yem bitkisi tohumunun (arpa, yulaf, korunga, fiğ, tritikale, yonca) 12 bin 500 dekarlık alana ekimi yapılmak üzere dağıtımına başlandı.
                Muğla Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanı Salih Tufan, yaptığı açıklamada, “Büyükşehir Belediyesi olarak yaptığımız araştırmalar sonucu üreticilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda desteklemelerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Besicilikte ana girdi olan kaba yem ihtiyaçlarını çiftçilerimizin kendileri yetiştirmeleri için gelen talepler doğrultusunda en uygun sertifikalı tohumları alarak üreticilerimize ücretsiz dağıtım işlemlerimiz devam ediyor. Tarımsal üretimi daima ileriye taşımak  için düzenli olarak üreticilerimize bilgilendirme çalışmaları yapıyoruz. Çiftçi kardeşlerimizi daha kazançlı günlere taşıyabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.” dedi. AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

OT YEM TARLADAN ET SÜT MUĞLA’DAN
tarih Tarih: 12.10.2016, 14:26 okunma Okunma: 832
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales