Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
ORMAN HAFTASINDA ORMAN FOTOĞRAFLARI SERGİSİ
ORMAN HAFTASINDA ORMAN FOTOĞRAFLARI SERGİSİ

                  Marmaris Orman işletme Müdürlüğü;  21 Mart Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftası nedeniyle, Orman Fotoğrafları Sergisi eşliğinde kutlama  kokteyli verdi.
            Önceki gün (26 Mart 2015) Orman işletme Müdürlüğü bahçesinde gerçekleşen etkinlikte, konuklara ağaç fidanları dağıtıldı.

               Marmaris Kaymakamı Celalettin Yüksel, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Demirel, Aksaz Deniz Üs Komutanı Tuğamiral Gökhan Polat, AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Hasan Engin, MHP İlçe Başkanı Kemal Kalemci, Marmaris Ticaret Odası Başkanı Mehmet Baysal, Marmaris Belediye Başkan Yardımcısı Dursun Kaplan, ilçe bürokratları ve Marmaris çevrecilerinden çok sayıda kişinin konuk olduğu etkinlikte söz alan Marmaris Orman İşletme Müdürü Hakan Zeybek,“ Ormanlarımız bünyesinde barındırdığı canlılarla birlikte bir hayattır. Sahip olduğumuz bu yeşil değerin korunması şarttır. Gelecek kuşaklara en güzel bir dünya bırakmanın yolu ormanların korunmasından geçmektedir. Beldibi’nde yanan ormanlık alanımıza hemen işletmemiz tarafından tohum ekildi. Buradaki yangının söndürülmesinde tüm halkımızın büyük katkısı vardı. Ormancılar olarak amacımız gelecek nesillere daha yeşil yaşanılabilir bir dünya bırakmaktır. “ dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MARMARİS'TE
NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?..
Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/marmariste_nereye_gidilir_nerede_kalinir/

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

ORMAN HAFTASINDA ORMAN FOTOĞRAFLARI SERGİSİ
tarih Tarih: 28.03.2015, 03:35 okunma Okunma: 1252
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales