Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
ORDA BİR KÖY VAR YAKINDA DUMAN ALTINDA…
ORDA BİR KÖY VAR YAKINDA DUMAN ALTINDA…

                Muğla’nın merkez ilçesi Menteşe’nin Zeytinköy Mahallesi’nde önceki gün çıkan yangında, 300 hektar orman, 300 hektar zirai alan ve yaklaşık 60 ev zarar gördü.
                Muğla Büyükşehir Belediyesinden verilen bilgiye göre; 6 Eylül Çarşamba günü Menteşe Zeytinköy Mahallesi’nde 14.20 sıralarında yangın başladı. Olay yerine varan ekipler yangına müdahale etmeye başladı. Rüzgarın da etkisiyle kısa sürede yayılan yangın mahallede bulunan evlere de sıçradı. Yangına Büyükşehir Belediyesi 40 araç 132 personel, Menteşe Belediyesi 4 arazöz  8 personel, Orman İşletme Müdürlüğü, 2 uçak, 11 helikopter, 150 arazöz ve 700 personel ile müdahale ederken, Bodrum ve Milas Belediyeleri, İl Jandarma Komutanlığı, Kızılay, AFAD, İl Sağlık Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, AYDEM ile sivil toplum kuruluşlarının ekipleri olay yerinde çalışmalarını yürütüyor.

                Yangının başlaması sonrası  Zeytinköy’e giden Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, bölgedeki çalışmaları yerinde inceledi. Yangından etkilenen vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Gürün, can kaybı olmamasının sevindirdiğini, yangının yaralarının kısa sürede hep birlikte sarılacağını dile getirdi.
                Muğla Büyükşehir Belediyesi tüm birimleriyle olay yerine intikal ederek gıda, aydınlatma, giysi, barınma, sağlık alanlarında bölgede gerekli tedbirleri aldı. Ekipler zor anlar yaşayan vatandaşların ihtiyaçlarını gidermek için bölgede çalışmalarını titizlikle devam ediyor. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris 

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

ORDA BİR KÖY VAR YAKINDA DUMAN ALTINDA…
tarih Tarih: 08.09.2017, 10:05 okunma Okunma: 556
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales