Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
ONLARIN KAOSUNA TERÖRE ALIŞMAYACAĞIZ
ONLARIN KAOSUNA TERÖRE ALIŞMAYACAĞIZ

                Marmaris CHP’li gençler, son zamanlarda artan terör olaylarına tepkili ve öfkeli!
                Yücel;”Devletin kurumları, birilerinin çıkarları için üstün çalışmalar yapıp üst düzey komutan ve generallerimizi ceza evlerine sokup; paralel yapıları çökerttilerse, aynı şekilde vatandaşlarımıza yapılan bu eylemlerdeki örgütleri, kişileri ve ilişkileri çözsünler, bombaları patlatılmadan önce bulsunlar!

                CHP Marmaris İlçe Gençlik Kolu üyeleri, terör gündemini değerlendirmek için basın toplantısı yaptı.
           Dün (25 Mart 2016)CHP ilçe binasında açıklama yapan CHP Marmaris İlçe Gençlik Kolu Başkanı Hasan Yücel; “ Gün geçmiyor ki hayatımız bir saldırı, bir bombalama haberleriyle geçmesin. Ülkemizde yaşanan terör olaylarında sivil, asker, polis bütün vatandaşlarımız zarar görmektedir. Fakat ülke olarak artık “Acımız Büyük” demek bile yetmiyor. Çünkü gençlerin sadece iş, gelecek korkularını bile düşünemediği, ölüm paniğinin çay içerken, eve dönerken, cafede otururken, vs. hayatımızın her anında soru işaretleriyle dolu olduğu onlarca vatandaşımızın her gün yaralandığı, yaşamını yitirdiği ve de maalesef hastane kapılarında anne babaların sebepsiz yere evlatlarının ölüm haberlerini aldığı bir dönemdeyiz.
                Bizim beklentimiz, sadece birilerinin kınaması, lanetlemesi, iki kağıt evrakla olay ya da saldırı analizleri olmadı. Nasıl ki devletin kurumları, birilerinin çıkarları için üstün çalışmalar yapıp üst düzey komutan ve generallerimizi ceza evlerine sokup; paralel yapıları çökerttilerse, aynı şekilde vatandaşlarımıza yapılan bu eylemlerdeki örgütleri, kişileri ve ilişkileri çözsünler, bombaları patlatılmadan önce bulsunlar.
               
Bu toprakların neden kanla sulandığını, bu katliamların ve bu gibi faşist eylemlerin sorumlularının neden daha önceden tespit edilmediğini, bu ülkede MİT’in ne iş yaptığını sormanın vatandaşlık görevi olduğunu düşünüyoruz.
                Kaos kaos diyerek, birilerini korkutacaklarsa, biz CHP’li Gençler bu ülkede yıllardan beri “Onların Kaosu” içinde yaşıyoruz. Eğer gerçekleşen eylemler bizim alışmamız içinse, biz teröre alışmayacağız! Sizin kirli politikalarınıza teslim olmayacağız! Savaşın karşısına barış, terörün karşısına birlik olarak çıkacağız. Emperyalizmin yıllardır oynadığı bu kirli oyunu bozacağız. Tüm gökyüzünü kana bulasalar da, gökyüzü hep mavi kalacak ve bizlerle direne direne inatla tüm dünyanın bildiği Mavi Gözler’ e olan inancımızla, mavi gökyüzünün altında sadece korkutmaya çalışsalar da, öldürmeye çalışsalar da yaşayacağız!
                Bizler Reyhanlı, Suruç, Sultanahmet ve Ankara Saldırılarında kaybettiğimiz vatandaşlarımız için; sizin kaosunuzda kaybettiğimiz asker, polis tüm şehitlerimiz için sizin değerini bilemediğiniz “Türkiye için ve Halkımız için” yaşayacağız.”
dedi.
Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

ONLARIN KAOSUNA TERÖRE ALIŞMAYACAĞIZ
tarih Tarih: 26.03.2016, 14:30 okunma Okunma: 823
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales