Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
OTO SANAYİDE ÇUKUROVA’NIN TARSUSLU GURURU
OTO SANAYİDE ÇUKUROVA’NIN TARSUSLU GURURU

                Tam 48 Yıl önceydi, bu gururun başlangıcı!.. Bugün artık bir yastıkta kocamış mutlu çiftler gibi Mahmut Usta ve Ömür Oto...
                  Mersin - Tarsus’ta, 1968 yılında kalfalıktan henüz çıkmış Mahmut Usta'nın (Ömür), küçük bir oto boya kaporta atölyesi olarak açtığı Ömür Oto'yu; tanıştığımızın 17. yılında ziyaret edip, Mahmut Usta'yla kahve içtik ve yeni bir 40 yıllık dostluk sözleşmesine daha imza attık.

          Ömür Oto, aradan geçen 48 yıl sonrası; ana hizmet bölgesi Tarsus, Mersin Adana’yı kapsayan Çukurova Bölgesi  olmasına rağmen, Antalya, Ege Bölgesi ve  Niğde, Konya Ankara başta olmak üzere  İç Anadolu, Güneydoğu Anadolu hatta hemen hemen Türkiye’nin her yerinden gelen araçlara, müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermeye devam ediyor.

                Ömür Oto;  unutulmaz Türk sanat Müziği  şarkısı, “Tanrım beni baştan yarat!” ın  sözlerini gerçeklercesine, hasarlı gelen araçların eksiği ne olursa olsun, gerek kaporta boya, gerek motor elektrik aksamı, alt üst takım… Gerekli bakım ve onarımı sağlayan tamamen teknolojik bir sistemle, hizmet veriyor.

                Baba oğul Ömürler’in İki yıl önce yeni yerinde hizmete soktuğu Ömür Oto, Beydeğirmeni  mevkii’de 4000 metrekarelik bir alanda  Mahmut Ustanın ve  oğlu Semih Ömür’ün de, mesleği sahiplenmesiyle, kalfalık atölyesi Ömür Kaporta Boya’yı, Ömür Oto Showroom’a dönüştürdü.

                Meslek aşkıyla 48  yıl öncesi yola çıkan Mahmut Usta’nın  işe göre yevmiyeli, işe  göre haftalıklı işçi çalıştırarak yola çıkardığı Ömür Oto; tamamlanmakta olan kurumsal kimliğiyle, Mahmut Ömür ve Semih Ömür yönetiminde; 5 kişilik yönetim ve 20 kişilik atölye çalışanlarıyla, sanki Türkiye otomotiv devlerine, “Bu yarışta Biz de varız, şimdilik Çukurova’dayız.” Der gibi, kaza yapmış araç sahiplerine, güven veriyor ve “Gün 24 saat, biz 25 saat ayaktayız.” diyor. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

ÖMÜR OTO Hasar Onarım Merkezi
Tel (0324) 613 11 74 - 0507 220 69 33          
            www.autoomur.com 
Kasım Gülek Blv. No.3/A TARSUS - Mersin

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

OTO SANAYİDE ÇUKUROVA’NIN TARSUSLU GURURU
tarih Tarih: 25.07.2016, 01:26 okunma Okunma: 3870
Yorumlar
MAHMUT ÖMÜR O BİR EFSANE SENİ SEVİYORUZ USTAM. SEMİH KARDEŞİM SENDE BİR EFSANENİN KALFASI VE OĞLUSUN.
Tarih: 13.04.2017 - 17:43 | Gönderen: DERYA ŞEKER
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales