Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
OKULLAR KAPANIYOR YAZ KURSLARI BAŞLIYOR
OKULLAR KAPANIYOR YAZ KURSLARI BAŞLIYOR

                Muğla’nın merkez ilçesi Menteşe’de ücretsiz verilecek Takı Tasarım, Keman, Gitar, Ebru, Voleybol, Futbol, Step - Aerobik, Cam Boyama ve Hentbol kursları 11 Temmuz’da başlayacak.
                Menteşe Belediyesi’nden verilen bilgiye göre; Menteşe Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilen 7 - 15 yaş arası çocuklara yönelik Yaz Kurslarına kayıtlar başladı. Konakaltı İskender Alper Kültür Merkezi’nde açılacak Takı Tasarım, Keman, Gitar, Ebru, Voleybol, Futbol, Step – Aerobik, Cam Boyama ve Hentbol kurslarına katılmak isteyenler, başvurularını 25 Haziran 2016 tarihine kadar Konakaltı Kültür Merkezi Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğüne yapabilecekler.
                Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, yaz kursları sayesinde çocukların tatilde zamanlarını verimli değerlendirdiklerini belirterek, “Her yıl artan bir katılım ile yaz kurslarımızı açıyoruz. Menteşe Belediyesi olarak geleneksel hale gelen kurslarımızda yüzlerce kursiyerimiz, eğitmenlerimizden aldıkları kurslar ile istedikleri alanda kendilerini geliştiriyorlar.  11 Temmuz 2016 tarihinde başlayacak ve tamamen ücretsiz olan kurslarımızda, çocuklarımız yaz tatillerini öğrenerek, üreterek ve becerilerini geliştirerek değerlendiriyorlar. Aynı zamanda kurslar sayesinde sosyalleşen çocuklarımız, kötü alışkanlıklardan da uzak duruyorlar. Bu kurslarımız sayesinde aileler de birbirlerini tanıyıp, yeni dostluklar kuruyorlar. Kurslarımıza olan katılımın artarak devam etmesi bizleri ayrıca mutlu ediyor.” dedi.
Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

OKULLAR KAPANIYOR YAZ KURSLARI BAŞLIYOR
tarih Tarih: 02.06.2016, 00:52 okunma Okunma: 969
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales