Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
NOEL PAZARI KÖYCEĞİZ’DEN SONRA MARMARİS’TE
NOEL PAZARI KÖYCEĞİZ’DEN SONRA MARMARİS’TE

               Muğla Yöresinde Yaşayan Yabancılar Derneği; Köyceğiz’de 4.sünü gerçekleştirdiği Noel Pazar etkinliğinde, 20 Bin ziyaretçiyi konuk etti. Noel Pazarı, 12 Aralık’ta bukez Marmaris’te kurulacak.
                Muğla Yöresinde Yaşayan Yabancılar Derneği Başkanı Halil Karanfiloğlu verdiği bilgide; “Bölgenin en büyük pazarı olma özelliğini koruyan Noel pazarı, 20 bin yerli ve yabancı ziyaretçiyi Köyceğiz kordonunda kurulan Pazar yerinde ağırladı.

           Havanında açık olmasını fırsat bilen Muğla ve ilçelerinde yaşayan hatta çevre illerden de katılan yabancılar, şenlik havasında geçen ve Pazar içerisinde her saat farklı etkinlikler yaparak Noel bayramı için hazırlıklarını ve hediyelerini aldılar. Yerleşik yabancıların açtığı stantlara yerli halkında ilgisi de bir hayli fazla oldu. Pazar içerisinde hediyelik eşyalardan çok stantların çeşitliği ve Noel için satıcıların giysileri ve tanıtım için dağıtılan hediyeler dikkat çekti, birçok kuruluşta yerel ve organik ürünlerini tüketime sundular. Pazarda Sağlık Bakanlığı ve Göç İdaresi Başkanlığı yabancıların sağlık ve hukuki hakları hakkında bilgi verirken, Türk Hava Kurumu genç kanatlar paraşüt gösterisi ve Marmaris Özel Ahu Hastanesi çalışanları da ilk yardım ve AKUT işbirliği ile kurtarma çalışmaları hakkında bilgi verdiler. Derneğimizin amacı, yerleşik yabancıların yerli halkımızla ve hakları ile ilgili bilgi birikimlerin paylaşımının yanında sosyal iletişim ve kültürel alışverişinde en üst seviyede pazarımızda yer bulması. Ayrıca  Noel’e girmeden, 12 Aralık’ta, Marmaris Belediyesi işbirliği ile Marmaris’te Noel pazarı kuruyoruz.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris
__________________________________
TATİLDE NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?www.marmarisbulten.com/Haberler/Nereye_Gidilir_Nerede_Kalinir/

NOEL PAZARI KÖYCEĞİZ’DEN SONRA MARMARİS’TE
tarih Tarih: 08.12.2015, 01:23 okunma Okunma: 1416
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales