Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
NE DERSİNİZ 2016’YI DİPSİZ BİR KUYUYA ATALIM MI?
NE DERSİNİZ 2016’YI DİPSİZ BİR KUYUYA ATALIM MI?

                Anlar, saniyeler, dakikalar, saatler, haftalar ve aylar derken; patlamalar, ölümler, şehitler, darbe girişimi,  kadına şiddet, çocuğa istismar, orman yangınları ve daha neler nelerler le,   bir yılı daha geride bırakmak üzereyiz.
                “Bu yaşanan olaylar arasında, olmazsa olmaz bir umut vardır.” diyerek, yaşanan bu kadar çok olumsuzluklar içerisinde her uyanabildiğimiz sabahlarda bile ufacıkda olsa bir umut aradık, bulmaya çalıştık!.. Beklenilen tek  gerçek; hangi milletten, hangi dinden, hangi ırktan olursak olalım, değişmemesi gereken aynı doğrultuda nefes almak, dünyanın neresinde  yaşanırsa yaşanısın, yaşama sevinci gibi ölüm acısının derecesinin de aynı yaşandığı “İnsan olabilmek” ti aslında 2016’da da…
                Siz de isterseniz, tüm kötülükleri anahtarlarıyla birlikte karanlık bir dipsiz kuyuya atıp,  2016 yılını uğurlayalım. Geride kalan tüm umutlarımızı sırtlayarak, 2017 yılına ve sonraki yıllara taşıyalım hep beraber. Yükümüz ağır, yükümüz paha biçilmez. Yükümüz insanlıktan yana, insanca bir dünya için.  Ormanlarımızın yeşili, yaradan tarafından bizim himayemize verilen hayvanlarımızın güven içerisin de yaşaması, çocuklarımızın mutlu seslerinin çınlattığı,  insanların biri biri ile kardeşçe kol kola, adaletin, eşitliğin, hürriyet rahatlığıyla yaşanası bir dünyayı, sarıp sarmalayalım hep beraber.
                2017 yılı; kelebekler ve çiçekler kadar renkli,  mavi bir gökyüzü, yeşil bir yeryüzü, gülen huzurlu insanlar arasında, umutlarımızın, dileklerimizin yarına kalmadan yaşanması dileği ile dünyaya ve güzel vatanıma aydınlık bir yıl olsun.
  Sevdiklerinizle birlikte, nice güzel yıllara…
                             Yazar Birsen Tankaya Dinç - İstanbul

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

NE DERSİNİZ 2016’YI DİPSİZ BİR KUYUYA ATALIM MI?
tarih Tarih: 30.12.2016, 22:13 okunma Okunma: 1439
Yorumlar
Atalim bence de. Insallah daha da mutlu günlere...
Tarih: 30.12.2016 - 23:01 | Gönderen: Muzeyyen Ozker
Birsen yine pozitif enerjin ile güzel bir yıl dilemişsin herkes için.Ben de aynı şekilde savaşsız , sağlıklı,huzurlu , barış dolu yeni bir yıl diliyorum hepimiz için.
Tarih: 31.12.2016 - 11:49 | Gönderen: Aydın Dinç
2016'yı geride bırakıp, 2017 girdiğimiz saatlerde okumak istedim Sevgili Yazarımızın bu haftaki yazısını, kendimce bir ritüeli gerçekleştirdim gece bir sonraki yıla dönerken Sevgili Yazarımızın Gönül dağarcığından seçtiği kelimelerle cümlelerle veda ettim 2016'ya yazının sonunda Işığı gördüm. Ah Sevgili Birsen Tankaya Dinç bir dua gibi Yürekten yakarmışsın! Katılmamak mümkün mü bu dileklere...! Kalemine sağlık, Güzel yüreğine sağlık ve bize kattıklarına teşekkürler !Bende Sevgili Yazarımız için bir dilek tuttum.Ve tüm güzellikler ona gelsin Mutlu Yıllar
Tarih: 01.01.2017 - 00:36 | Gönderen: Nevcihan Dinç
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales