Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUZAFFER NİNE 103. YAŞINI SAĞLIKÇILARIYLA KUTLADI
MUZAFFER NİNE 103. YAŞINI SAĞLIKÇILARIYLA KUTLADI

            Muğla’nın evde sağlık hizmeti alan en yaşlı hastası 103 yaşındaki Muzaffer Canik, yeni yaşına  Muğla Sıtkı Koçman Eğitim ve Araştırma Hastanesi başhekimliği Evde Sağlık Hizmet Birimi ekiplerinin yaptığı sürpriz ziyaretle girdi.
            Muğla Valiliği’nden verilen bilgiye göre; Muğla Sıtkı Koçman Eğitim ve Araştırma Hastanesi başhekimi Prof. Dr. Ümit Başar Semiz, Yrd. Doç. Dr. Emine Neşe Yeniçeri ve Dr. Berna Kılınç Özen, Hemşire Seral Tuncer ve Züzel Tezbaşaran, Sağlık Memuru Erdal Demir ve H.Fuat Çiçek, Sağlık Teknisyeni Deniz Aslan ve Tıbbi Sekreter Abdullah Kalkan’ın bu doğum günü pastalı sürpriz ziyaretinden çok mutlu olan Muzaffer Canik; “Sağolun var olun çocuklar. Ömrüme ömür kattınız.” dedi.

            Evde Sağlık Hizmetleri hakkında bilgi veren Muğla Sıtkı Koçman Eğitim ve Araştırma Hastanesi başhekimi Prof. Dr. Ümit Başar Semiz, ‘Muğla’da 2010 yılından itibaren faaliyette olan evde sağlık birimimiz, iki profesyonel ekiple, 260 kişiye evde sağlık hizmeti veriyor. Şu ana kadar 775 başvuru alan evde sağlık biriminde, ev ortamında muayene, tedavi, tetkik, pansuman, sonda uygulaması, fizyoterapi gibi uygulamalar yapılıyor. Hastalara yapılan uygulamalar, Muğla Sıtkı Koçman Eğitim ve Araştırma Hastanesi uzmanlarıyla koordinasyon dahilinde yapılıyor. Evde sağlık hizmetlerinden yararlanan hastalarımıza sadece tıbbi bakım değil, psikolojik ve sosyal yönden de destek vermek istiyoruz. Bu kapsamda evde sağlık hizmeti kapsamında hizmet alan hastamızın 103. doğum gününde yanında olmak istedik. Hasta ve hasta yakınları olan vatandaşlarımız  444 38 33  ve (0252) 213 02 39 nolu telefonlardan arayarak, evde sağlık hizmetlerinden yararlanmak için bize ulaşabilirler.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MUZAFFER NİNE 103. YAŞINI SAĞLIKÇILARIYLA KUTLADI
tarih Tarih: 22.11.2014, 20:45 okunma Okunma: 1318
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales