Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA’NIN KIZI TÜRKİYE İKİNCİSİ OLDU
MUĞLA’NIN KIZI TÜRKİYE İKİNCİSİ OLDU

                Türkiye Güreş Federasyonu tarafından İzmir'de düzenlenen 18'inci Uluslararası Yıldızlar Mahmut Atalay & Yaşar Erkan Serbest, Grekoromen ve Kadınlar Güreş Turnuvası'nda 48 Kiloda Muğla Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü’ne  bağlı çocuk evlerinde kalan,  Derya Kayar, 2. olarak gümüş madalya kazandı.
                Muğla Valiliği’nden verilen bilgiye göre;  Aldığı başarı sebebiyle çok mutlu olduğunu belirten Derya Kayar, "gerek kuruluşumuzun gerekse antrenörlerimin desteğiyle her zaman daha büyük başarılara imza atmak için çalışacağım." dedi.
                Muğla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali Akkuzu da verdiği bilgide;  "Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak korunma ve bakım altındaki çocuklarımızın gelişimini destekleyici programları titizlikle uyguluyoruz . bunun sonucunda da çocuklarımızın hem okul başarısı hem de sportif başarısı artmaktadır. Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile işbirliği yaparak Çocuklarımızın Sportif Faaliyetlere yoğun bir şekilde katılımını sağlıyoruz. Bu tür faaliyetler Çocuklarımızın Psiko Sosyal açıdan gelişimlerini olumlu olarak etkilemektedir.” Dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MARMARİS'TE DATÇA'DA AKYAKA'DA 
NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?..
 
Tıklayın!

www.marmarisbulten.com/Haberler/Nereye_Gidilir_Nerede_Kalinir/
_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!..   Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MUĞLA’NIN KIZI TÜRKİYE İKİNCİSİ OLDU
tarih Tarih: 06.07.2015, 19:43 okunma Okunma: 1076
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales