Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLALILAR MUĞLA VALİSİ İLE İSTANBUL’DA BULUŞTU
MUĞLALILAR MUĞLA VALİSİ İLE İSTANBUL’DA BULUŞTU

            İstanbul’da çalışmalarını sürdüren Muğla İl ve İlçeleri Kültür ve Tanıtım Derneği Yönetim Kurulu üyeleri; İstanbul’da Muğla Valisi Amir Çiçek’i konuk etti.

            Muğla Valiliği’nden verilen bilgiye göre; Vali Çiçek’e dernek hakkında bilgi veren Muğla İl ve İlçeleri Kültür ve Tanıtım Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Metin Çalış, derneğin 1992 yılında Ahmet Çakırağa başkanlığında kurulduğunu ve bugün 45 öğrenciye burs verildiğini, kültürel faaliyetlere önem verdiklerini söyledi. Başkan Yardımcısı Mustafa Ertürk’te derneğin ilk kültür kitabının Sedat Katırcıoğlu’nun hayatını anlatan "Bilime adanmış yaşam Sedat Katırcıoğlu " olduğunu, ikinci kültür yayınının Fotoğraf sanatçısı Abdullah Kırbaş'ın hazırladığı Muğla Valiliği’nin bastırdığı, " Kuş bakışı Muğla " ve son olarak Muğla yemekleri kitabının hazırlanmakta olduğunu belirtti.

             Söz alan Vali Çiçek te; “Muğla’nın doğal güzelliklerini bozmadan turizm gelirini arttırmak, gelecek nesillere güzel bir miras bırakmak için çaba gösteriyoruz. Yasaklayan değil üretime yönelik bir anlayışla Muğla’nın daha çok gelişmesi için çalışıyoruz. Sivil toplum örgütlerinin öneminden dolayı İstanbul'daki Muğlalılarla, sizlerle tanışmak istemiştim.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MUĞLALILAR MUĞLA VALİSİ İLE İSTANBUL’DA BULUŞTU
tarih Tarih: 04.02.2015, 00:06 okunma Okunma: 1317
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales