Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLALI KADINLARDAN BÜYÜK BULUŞMA
MUĞLALI KADINLARDAN BÜYÜK BULUŞMA

            Muğla geneli kadınlar; Menteşe Belediyesi ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi işbirliğiyle, büyük buluşmaya hazırlanıyor.
             Menteşe Kent Konseyi Kadın Meclisi  ve Üniversite Çalışma Grubu ve Psikoloji Bölümü tarafından ilki düzenlenen etkinlikte; üniversite çalışanı kadınlar tarafından oluşturulan Kamusal ve Özel Alanda Kadına Yönelik Şiddet Çalışma Grubu tarafından Muğla’da yaşayan tüm kadınların bir araya getirilmesinin planlandığı,  15 Nisan’da, ”Muğla Stkı Koçman Üniversitesi 1. Büyük Kadın Buluşması” adıyla panel gerçekleştirilecek.
            Üniversitenin Kötekli Kampüsü’nde saat 14.00’da gerçekleşecek, Nurten Gürkan’ın yöneteceği panelde; Prof. Dr. Pervin Çapan Çalışma Hayatı İçinde Psikolojik Taciz - Mobbing, Yrd. Doç. Dr. Gözde Özdikmenli Demir Aile İçinde Şiddet,  Yrd. Doç. Dr. Nilgün Dalkesen Toplumumuzda Kadın ve Erkek Rollerinin Belirleyicisi Olan Söylemlere Tarihsel Perspektiften Bakış ve Yrd. Doç. Dr. Ayalp Talun İnce de Kadın Liderliği konularında sunumlar yapacaklar.
            Menteşe Belediyesi’nden verilen bilgide; “Bu büyük buluşmanın hedefi, İlimizdeki kadınların kadın sorunları konusunda farkındalıklarını artırarak, bu alanda yapılacak olan bilimsel ve uygulamalı çalışmalara zemin hazırlamaktır. Büyük buluşmaya, İlimizdeki kadın örgütlerinin temsilcileri, çeşitli devlet kurumları, parti ve sendikaların kadın kolları temsilcileri ve sivil toplum örgütlerinden kadınlar da katılacaktır. Panelin sonunda dinleyici kadınlarımız da söz alarak kadın sorunlarının çözümüne yaklaşımları ve bu çalışmalara ne şekilde katkı sağlayacakları hususunda görüşlerini açıklama imkânı bulacaklardır. “ denildi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MARMARİS'TE
NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?..
Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/marmariste_nereye_gidilir_nerede_kalinir/

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MUĞLALI KADINLARDAN BÜYÜK BULUŞMA
tarih Tarih: 14.04.2015, 01:39 okunma Okunma: 1182
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales