Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLALI KADINLAR KADIN CİNAYETLERİNE KARŞI YÜRÜYECEK
MUĞLALI KADINLAR KADIN CİNAYETLERİNE KARŞI YÜRÜYECEK

                Muğla 27 Haziran Cumartesi günü;  Bodrum, Datça, Fethiye, Marmaris, Menteşe, Ortaca, Yatağan ve diğer ilçelerden gelecek kadınların yürüyüşüne sahne olacak.
                Muğla Kent Konseyleri Kadın Meclisleri Birliği; son günlerde artan kadın cinayetlerine karşı acil eylem kararı aldı. Bodrum, Datça, Fethiye, Marmaris, Menteşe ,Ortaca ,Yatağan Kent Konseyi Kadın Meclisleri ve Muğla'daki tüm kadın örgütleri adına Muğla Kadın Meclisleri Birliği tarafından bugün yapılan yazılı açıklamada; “Muğla Kent Konseyleri / Kadın Meclisleri Birliği olarak 20.6.2015 tarihinde son 20 günde Muğla'da 4 kadının öldürülmesi ve ülke genelinde katliama dönüşen kadın cinayetlerine karşı yaptığımız toplantıda acil eylem kararı almış bulunuyoruz.
                Muğla Kadın Meclisleri Birliği: Muğlalıları ve Türkiye'nin her yerinden kadın katliamları ile yüreği kavrulan, “Artık bir kişi dahi eksilmeyeceğiz, yeter isyan ediyoruz, kadın cinayetlerini durdurun, yaşamak haktır.” diyen tüm kadınları isyanımızı büyütmek, taleplerimizi haykırmak için , 27 haziran Cumartesi günü saat 16.00 da Muğla Sınırsızlık Meydanında toplanarak yapacağımız yürüyüşe bekliyoruz.
                “Makamlarımızı, siyasi, etnik kimliklerimizi bırakıp eşit bireyler olarak yaşam hakkımızı savunmak için isyanımızı örgütlüyor ve sen de gel!" diyoruz. “ denildi. AjansSevgi Marmaris

_____________

MARMARİS'TE DATÇA'DA AKYAKA'DA 
NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?..
 
Tıklayın!

www.marmarisbulten.com/Haberler/Nereye_Gidilir_Nerede_Kalinir/
_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!..   Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

MUĞLALI KADINLAR KADIN CİNAYETLERİNE KARŞI YÜRÜYECEK
tarih Tarih: 24.06.2015, 13:22 okunma Okunma: 871
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales