Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLALI KADIN GİRİŞİMCİLER ATAĞA GEÇİYOR
MUĞLALI KADIN GİRİŞİMCİLER ATAĞA GEÇİYOR

            MUTSO; Marmaris, Fethiye, Milas, Bodrum ve Menteşeli Kadın girişimcileri ortak proje ile bir araya getiriyor.
            Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesinde ve Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) koordinatörlüğünde çalışmalarını sürdüren Muğla Kadın Girişimciler Kurulu İl İcra Komitesi (KGK), önemli bir projeye adım atmaya hazırlanıyor.
            Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO)’dan verilen bilgiye göre; Muğla Odaları ile birlikte proje değerlendirme ve geliştirme toplantısı düzenleyen Kadın Girişimciler Kurulu (KGK), önceki gün (2 Aralık 2015), Odaların Genel Sekreterleri ve proje ekiplerini MUTSO’da ağırladı.

            KGK İl İcra Komitesi Başkanı Dr. Aslı Karataş’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya MUTSO Genel Sekreteri Mehmet Çüçen, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) Genel Sekreteri  Füsun Şahin , Marmaris Ticaret Odası (MTO) Genel Sekreteri Taşkın Baykara, MUTSO Proje Ekibi Elvan Kocagöz ve Burcu Öztürk, MTO Proje Sorumlusu Eylem Miray Apak, Bodrum Ticaret Odası  Proje Sorumlusu Saadet Kablı, Milas Ticaret ve Sanayi Odası (MİTSO) Proje Sorumlusu Gülay Aytaç, FTSO Personeli İlkkan Büyüktahancı, İl KGK Üyesi Yıldız Basdırmacı, KGK İcra Komitesi Başkan Yardımcısı Yasemin Çınar ve Feray Serat, İcra Komitesi Üyeleri Nihal Tataroğlu, Nedret Erboy, Münüre Uysal, Ayşe Nurdan Gürkök  ve Nigar Kumral katıldı.

            Toplantıda, hedeflenen projede kadının ön plana çıkartılması, kadın girişimcilerin arttırılması, Muğla’ya katma değer sağlanması ve ilin kalkınmasına katkı sağlayacak doğrultuda bir hedef oluşturuldu.  Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris
 __________________________________
TATİLDE NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?www.marmarisbulten.com/Haberler/Nereye_Gidilir_Nerede_Kalinir/

MUĞLALI KADIN GİRİŞİMCİLER ATAĞA GEÇİYOR
tarih Tarih: 05.12.2015, 02:02 okunma Okunma: 967
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales