Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLALI HUKUKÇULAR TÜRKİYE BİRİNCİSİ
MUĞLALI HUKUKÇULAR TÜRKİYE BİRİNCİSİ

                Türkiye Barolar Birliği (TBB) tarafından düzenlenen Stajyer Avukatlar Kurgusal Duruşma Yarışması’nda, Muğla Barosu takımı Türkiye Birincisi oldu.
                Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve 79 baronun katılımcı olduğu Stajyer Avukatlar Kurgusal Duruşma  Yarışması Finalleri bu yıl 29 -30 Nisan’da Ankara’da yapıldı. 7 Bölge birincisi takımın yarıştığı finallerde Ege Bölge Birincisi olarak katılan Stajyer Avukatlar  Yağmur Türkel, Elif Serenay Kürkçü ve Kemal Aladağ’dan oluşan Muğla Barosu Takımı, finalde  Amasya Barosu ile karşılaştı ve Türkiye birincisi oldu.
                Muğla Barosu Başkanı Avukat Cumhur Uzun ve yarışma sorumlusu Baro Yönetim Kurulu Üyesi Avukat Mehmet Karaarslan verdikleri bilgide,“Bu süreçte ilk önce 79 baro, kendi bölgelerinde bölge birinciliği için yarıştı ve baromuz Kuşadası’nda Ege Bölge birincisi oldu. 6 ay boyunca bu yarışma için hazırlanan, hem baromuzu, hem bölgemizi temsilen katıldığımız final karşılaşmalarında da oldukça yüksek puanlar alan takımımız, Amasya Barosu ile olan final karşılaşmasını da kazanarak Türkiye birinciliği ünvanını elde etti” dediler. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

MUĞLALI HUKUKÇULAR TÜRKİYE BİRİNCİSİ
tarih Tarih: 04.05.2017, 02:31 okunma Okunma: 775
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales